Metal: Hellsinger debiutuje dziś w Xbox Game Pass. Zobaczcie efektowny zwiastun

Mikołaj Ciesielski
2022/09/15 08:30
2
0

Deweloperzy ze studia The Outsiders przypominają o premierze swojej produkcji.

Metal: Hellsinger debiutuje dziś w Xbox Game Pass. Zobaczcie efektowny zwiastun

Zgodnie z zapowiedziami na rynku – oraz w usłudze Xbox Game Pass – debiutuje dziś Metal: Hellsinger. Kilka dni temu do sieci trafiły pierwsze recenzje wspomnianej produkcji, które potwierdziły, że gra studia The Outsiders jest tytułem, obok którego nie powinni przechodzić obojętnie zarówno fani dynamicznych strzelanek, jak i miłośnicy ciężkich brzmień. Tymczasem deweloperzy postanowili przypomnieć graczom o premierze swojej produkcji.

Twórcy Metal: Hellsinger prezentują premierowy zwiastun gry

Twórcy opublikowali wczoraj premierowy zwiastun Metal: Hellsinger, który nie tylko informuje o debiucie produkcji, ale przypomina także jacy muzycy wzięli udział w projekcie. Jak wspomnieliśmy wyżej, produkcja studia The Outsiders od dziś dostępna będzie w bibliotece Xbox Game Pass. Zgodnie z przekazanymi informacjami, gra powinna pojawić się w usłudze Microsoftu około 10:00 czasu polskiego.

Po części demonica, po części człowiek, cała opętaną żądzą zemsty. Zostań Niewiadomą i utoruj sobie drogę przez najstraszniejsze zakątki piekieł. Masakruj hordy szeregowych demonów oraz ich dowódców i stań oko w oko w bitwie na epicką skalę z wrogiem ostatecznym – samą Czerwoną Sędziną – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że od dziś grą Metal: Hellsinger mogą cieszyć posiadacze komputerów osobistych, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Początkowo tytuł miał trafić także na PlayStation 4 i Xbox One, ale ostatecznie deweloperzy zdecydowali się porzucić wersje na starsze konsole Sony i Microsoftu. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi gry pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Niakadan
Gramowicz
15/09/2022 15:47

Podkreślę gra będzie miała wsparcie modów, więc będzie dużo customowych piosenek co to też jest bardzo super gra się nie znudzi, jeszcze tylko mapy mam nadzieje też będą customowe no twórcy BPM powinni się uczyć od nich.

fenr1r
Gramowicz
15/09/2022 08:57

O, czas odnowić subskrypcję. :)