Medieval Dynasty – beta-testy trybu kooperacyjnego oraz zwiastun nowej mapy

Wincenty Wawrzyniak
2023/06/24 20:30
0
0

Polskie studio Render Cube zapowiedziało beta-testy trybu kooperacyjnego w Medieval Dynasty. Przy okazji zobaczyliśmy nową mapę.

Render Cube kontynuuje rozwijanie gry Medieval Dynasty. Przedstawiciele polskiego studia poinformowali jakiś czas temu o zamkniętych beta-testach trybu kooperacyjnego oraz udostępnili zwiastun nowej mapy, która będzie dostępna zarówno w trybie singleplayer, jak i w trybie wieloosobowym.

Medieval Dynasty – beta-testy trybu kooperacyjnego oraz zwiastun nowej mapy

Medieval Dynasty – beta-testy trybu co-op i nowa mapa

Zapisy na wspomniane testy ruszą 3 lipca bieżącego roku i potrwają do końca przyszłego miesiąca. Jeżeli zaś chodzi o samą betę, ta wystartuje 1 sierpnia. Tryb ma zostać dodany do gry w ramach darmowej aktualizacji. Zainteresowani wzięciem udziału w testach muszą dołączyć do oficjalnego serwera gry na Discordzie, upublicznić swój profil Steam, zagrać w Medieval Dynasty i zdobyć osiągnięcia Pierworodny, Zamknięcie oraz Menedżer wioski, a na koniec oczywiście wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Tryb kooperacyjny przyniesie ze sobą wspomnianą nową mapę o nazwie Oxbow, która została zaprezentowana na poniższym zwiastunie.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy na koniec, że gra Medieval Dynasty zadebiutowała na rynku 23 września 2021 roku na komputerach osobistych w sklepach Steam, GOG oraz Epic Games Store.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!