Marvel's Guardians of the Galaxy na premierowym zwiastunie. Rock'n'roll!

Maria Wawrzyniak
2021/10/12 20:00

Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami debiutu gry Marvel’s Guardians of the Galaxy wydawca Square Enix udostępnił kolejny – premierowy – zwiastun.

Na oficjalnym kanale studia Eidos Montreal udostępniono premierowy zwiastun gry Marvel’s Guardians of the Galaxy. Chcąc podkręcić atmosferę ze względu na zbliżającą się wielkimi krokami premierę, twórcy wspólnie z wydawcą (Square Enix) postanowili po raz kolejny zaprezentować nam w akcji głównych bohaterów, czyli Petera Star-Lorda Quilla, Gamorę, Draxa, Rocketa oraz Groota, którzy w rytmie rock’n’rolla podbijają galaktykę. Na samym końcu nagrania zostawiono dla nas niespodziankę w postaci bardzo krótkiej zajawki postaci, która najpewniej pojawi się w grze. Nie będziemy niczego zdradzać – zobaczcie sami!

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Marvel’s Guardians of the Galaxy ma zadebiutować 26 października bieżącego roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz na Nintendo Switch. Jeśli chcecie być na bieżąco to zapraszamy pod ten adres.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!