Marvel zapowiada nową produkcję z X-Menami. To kontynuacja kultowego serialu

Radosław Krajewski
2021/11/12 17:42

Na debiut X-Menów w MCU jeszcze trochę poczekamy, ale Marvel zadbał, aby fani mutantów otrzymali nową produkcję.

Podczas odbywającego się Disney Plus Day Marvel zapowiedział animowany serial X-Men ’97. Będzie to bezpośrednia kontynuacja X-Men: The Animated Series z lat 90. Historia w nowym serialu rozpocznie się w momencie, w którym zakończyła się fabuła poprzedniego serialu. Twórcy obiecali powrót kilku popularnych postaci mutantów, również do swoich pierwotnych, najbardziej znanych form, zaś inni otrzymają zupełnie nowe role.Marvel zapowiada nową produkcję z X-Menami. To kontynuacja kultowego serialuGłównym scenarzystą i producentem wykonawczym serialu jest Beau DeMayo. Osobami nadzorującymi projekt są Jake Castorena oraz Charley Feldman. Konsultantami w sprawie nowej serii są scenarzyści X-Men: The Animated Series: Eric i Julia Lewald oraz reżyser Larry Houston. X-Men ’97 zadebiutuje w 2023 roku.

Oryginalny X-Men: The Animated Series składał się z 76 odcinków, które były emitowane w pięciu sezonach w latach 1992-1997. Obecnie jest dostępny w Disney+. Serial animowany jest uznawany za wprowadzenie zespołu komiksowego Marvela do głównego nurtu, co prawdopodobnie pomogło w przygotowaniu go do filmu aktorskiego z 2000 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
13/11/2021 01:05
Karanthir666 napisał:

Akurat ze wszystkich animacji Marvela z tamtego okresu, X-Meni mają w sumie zamknięte zakończenie. Wolałbym kontynuację Srebrnego Surfera i Spider-Mana.

Zgadzam się.

Karanthir666
Gramowicz
12/11/2021 22:00

Akurat ze wszystkich animacji Marvela z tamtego okresu, X-Meni mają w sumie zamknięte zakończenie. Wolałbym kontynuację Srebrnego Surfera i Spider-Mana.