Marvel chce mieć swojego Supermana. Do MCU zmierza kolejna potężna postać

Radosław Krajewski
2023/11/19 13:00
1
0

Kto zagra jednego z najsilniejszych superbohaterów w uniwersum?

W ubiegłym tygodniu doszło do wielu przetasowań w datach premier filmów Marvela i w przyszłym roku doczekamy się premiery tylko jednej kinowej produkcji. Zaplanowany na 2024 rok Thunderbolts został przesunięty o pół roku ze względu na opóźnienie startu prac na planie. O samym filmie wciąż niewiele wiemy, poza poznaniem składu tytułowej drużyny, w której znajdą się m.in. Yelena Belova, nowa Czarna Wdowa, Bucky Barnes, czy John Walker, były Kapitan Ameryka. Marvel zamierza uczynić z Thunderbolts ważny punkt w rozwoju MCU i w tym filmie wprowadzi jedną z najpotężniejszych postaci z komiksów.

Marvel chce mieć swojego Supermana. Do MCU zmierza kolejna potężna postać

Steven Yeun wcieli się w Sentry’ego w Thunderbolts od Marvela

Mowa o Sentrym, o którym plotkuje się już od dłuższego czasu. Już wcześniej informowano, że studio zamierza powierzyć tę rolę Stevenowi Yeunowi, którego widzowie mogą znać z pierwszych sezonów The Walking Dead. Aktor wcieli się w Sentry’ego w Thunderbolts, co potwierdził Robert Kirkman, twórca komiksu i serialu Invicible

[Steven] zadzwonił do mnie, poszedł na przymiarkę kostiumu… Mam nadzieję, że nie… Nie sądzę, żeby to był spoiler ani cokolwiek, co mogłoby wpędzić kogokolwiek w kłopoty. Nie wiem, zobaczymy. Powiedział mi: „Właśnie wróciłem z przymiarki kostiumu dla Sentry’ego. Chyba gram tylko superbohaterów w żółtoniebieskich kostiumach”. Był na przymierzaniu kostiumów i pomyślał: „O cholera, zapomniałem, że Invincible jest żółto-niebieski!” – powiedział Kirkman.

GramTV przedstawia:

Sentry, to tak naprawdę Robert Reynolds, który wziął udział w reaktywowanym eksperymencie stworzenia Kapitana Ameryki. Mężczyzna przyjął większą dawkę superserum, co wywołało u niego hiper-świadomość. Jego moc stała się niemal nieograniczona. Jednocześnie Reynolds musi zmagać się ze swoją drugą, złą osobowością, znaną jako The Void, która doprowadziła do śmierci miliardów istnień we wszechświecie. W filmie Sentry ma zostać przedstawiony jako antagonista.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
19/11/2023 14:43

Superman ma za sobą długą i strasznie głupią historię zanim poprzestali na jego obecnej wersji. Ciekaw jestem jak będzie z tym typkiem.