Marka Final Fantasy w 2023 roku doczeka się dużej zapowiedzi

Jakub Smolak
2023/01/03 09:45
0
0

Wszystko wskazuje na to, że fani tej serii nie będą mogli narzekać na nudę.

Dla miłośników serii Final Fantasy 2023 rok zapowiada się naprawdę syto. Oczywiście, największym wydarzeniem będzie premiera Final Fantasy XVI, która zapowiedziana została na 22 czerwca. Przypomnijmy, że japońscy deweloperzy pracują również nad Final Fantasy VII Rebirth, a dodatkowymi informacjami na ten temat podzielą się, kiedy będą na to gotowi. To jednak nie koniec dobrych wieści.

Marka Final Fantasy w 2023 roku doczeka się dużej zapowiedzi

Wokół marki Final Fantasy zawsze sporo się dzieje

Yoshinori Kitase zdradził również, że studio ma w planach dużą zapowiedź, która nie jest powiązana z żadnym z wymienionych wyżej tytułów. Wszystko wskazuje więc na to, że ekipa Square Enix pracuje nad kolejnym projektem dotyczącym marki Final Fantasy. Zapowiedzi powinniśmy doczekać się w tym roku. Fani kultowej serii erpegów nie będą mogli narzekać na nudę.

Jak wskazuje portal videogameschronicle.com, zapowiedź może dotyczyć jednej z gier, które w przeszłości były tematami plotek. Przeciek z 2021 roku sugerował, że japońscy deweloperzy pracują nad remasterem Final Fantasy Tactics i remakiem Final Fantasy 9. Którą z tych gier chcielibyście zobaczyć w pierwszej kolejności?

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!