Mario + Rabbids Sparks of Hope - prezentacja gry jeszcze w tym tygodniu?

Smolak
2022/06/28 07:30

Insiderzy nie są pewni, kto weźmie na siebie pokaz tego tytułu.

O tym, że Kórliki powracają, wiemy już od jakiegoś czasu. Mario + Rabbids Sparks of Hope jest kontynuacją wydanego w 2017 roku i niezwykle ciepło przyjętego Mario + Rabbids Kingdom Battle. Już wkrótce powinniśmy doczekać się obszerniejszej prezentacji gry, a przynajmniej na to wskazują insiderskie przecieki. W sieci pojawiły się informacje o tym, że tytuł zostanie pokazany podczas dzisiejszego Nintendo Direct Mini. W trakcie tego eventu japońska firma pokazuje produkcje swoich partnerów, zmierzających na sprzęt Nintendo. Inne doniesienia wskazują jednak na to, że kolejna odsłona szalonej strategii zaprezentowana zostanie w inny sposób.

Mario + Rabbids Sparks of Hope - prezentacja gry jeszcze w tym tygodniu?

Felipe Lima – redaktor naczelny portalu Universo Nintendo - sugeruje, że prezentacja Mario + Rabbids Sparks of Hope odbędzie się w innej formie. Jako, że jest to gra tworzona i wydawana przez Ubisoft, to właśnie francuska firma miałaby wziąć na swoje barki pokaz tytułu. Według jego wiedzy dojdzie do tego już 29 czerwca. Już wkrótce przekonamy się o tym, kto ma rację. Jedno jest jednak pewne, Mario + nowa odsłona przygód Kórlików i Mario nadchodzi, co ucieszy rzeszę fanów.

Mario + Rabbids Kingdom Battle rozkochało w sobie posiadaczy Nintendo Switch. Na portalu metacritic.com ocena gry wynosi 8.3 na 10. Gracze docenili humor, różnorodność i kreatywność z jaką deweloperzy podeszli do produkcji. Wiele osób wskazuje na to, że jest to tytuł obowiązkowy dla posiadaczy Pstryczka. Z przygotowanej przez nas recenzji dowiecie się więcej na temat tego hitu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!