Madame Web najdłuższym filmem z uniwersum Sony. Nowe spojrzenie na bohaterki

Radosław Krajewski
2024/01/19 12:15
0
0

Do sieci trafiły nowe materiały z nadchodzącego superbohaterskiego filmu od Sony Pictures.

Za niecały miesiąc w kinach pojawi się Madame Web, czyli czwarty już film z Sony’s Spider-Man Universe. Niedawno nowe materiały wywołały kontrowersje i zostały wyśmiane przez widzów, którzy uważają, że Madame Web blisko do seriali CW, takich jak Flash, czy Arrow. Do sieci trafiło nowe wideo promocyjne, na którym możemy zobaczyć kilka ujęć z filmu, a także plakaty z głównymi bohaterkami. Tym razem materiały prezentują się lepiej, ale spora część fanów superbohaterskich produkcji nadal nie jest przekonana, że to będzie udany film.

Madame Web najdłuższym filmem z uniwersum Sony. Nowe spojrzenie na bohaterki

Madame Web – najdłuższy film z uniwersum Spider-Mana od Sony

Poznaliśmy również oficjalny czas trwania Madame Web, który wynosi 1 godzinę i 56 minut (bez napisów końcowych 1 godzinę i 48 minut). Będzie to najdłuższy film z uniwersum Sony, który to tytuł wcześniej należał do pierwszej części Venoma z czasem 1 godziny i 52 minut.

Wczytywanie ramki mediów.

Dziennikarz Jeff Sneider w nowym odcinku The Hot Mic podzielił się ciekawą informacją dotyczącą Madame Web. Twórcy mieli podobno umieścić akcję filmu w świecie Niesamowitego Spider-Mana, w którym w głównego bohatera wcielał się Andrew Garfield. Następnie przenieśli historię do rzeczywistości Spider-Mana Toma Hollanda, a więc Madame Web miało rozgrywać się świecie MCU. Ostatecznie zrezygnowano z tych pomysłów i usunięto wszystkie nawiązania do Pajączka.

GramTV przedstawia:

Reżyserką filmu jest S. J. Clarkson, dla której będzie to filmowy debiut. Wcześniej pracowała przy takich serialach, jak Dexter, Jessica Jones, Sukcesja, Vinyl, czy Anatomia skandalu. W obsadzie znaleźli się: Dakota Johnson, Sydney Sweeney, Celeste O’Connor, Isabela Merced, Tahar Rahim, Emma Roberts, Mike Epps i Adam Scott.

Przypomnijmy, że Madame Web pojawi się w kinach 14 lutego 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!