LOL: Kto się śmieje ostatni – Amazon Prime Video z kolejną polską produkcją

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/19 20:30

Już w kwietniu w ofercie Amazon Prime Video pojawi się polski show komediowy pod tytułem LOL: Kto się śmieje ostatni.

Już w kwietniu bieżącego roku w ofercie serwisu streamingowego Amazon Prime Video pojawi się pierwszy polski show komediowy LOL: Kto się śmieje ostatni (podajemy za portalem Wirtualne Media).

LOL: Kto się śmieje ostatni – Amazon Prime Video z kolejną polską produkcją
Amazon Prime Video

LOL: Kto się śmieje ostatni z premierą w Amazon Prime Video. Szczegóły

Widzowie będą świadkami rywalizacji dziesięciu osób – uczestnicy programu będą musieli rozśmieszyć pozostałych uczestników i jednocześnie nie śmiać się z żartów innych. Nie jest to żadna nowość, ponieważ pierwsze takie show powstało w Japonii, a następnie koncepcja pojawiła się także we Francji, Australii czy w Niemczech.

GramTV przedstawia:

Dowiedzieliśmy się, że gospodarzem show będzie Cezary Pazura. W programie wystąpią także: Adam Woronowicz (The Office PL), Agata Kulesza (Ida), Aleksandra Adamska (Skazana), Bartosz Gajda (artysta kabaretowy i stand-uper), Cezary Jóźwik (youtuber), Katarzyna Pakosińska (aktorka komediowa i artystka kabaretowa) Michał Meyer (aktor i komik), Michał Szpak (piosenkarz i performer), Robert Motyka (artysta kabaretowy i radiowiec) oraz Wiolka Walaszczyk (stand-uperka). Zwycięzca programu otrzyma 100 tysięcy złotych – cała suma zostanie przekazana na wybrany cel charytatywny.

W sumie mamy otrzymać sześć godzinnych odcinków. Pierwsze dwa zadebiutują 14 kwietnia, kolejne dwa 21 kwietnia, a finałowe dwa epizody pojawią się 28 kwietnia.

Amazon Prime Video
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!