„Let me solo her” wciąż walczy. Wiemy, ile razy gracz Elden Ring zabił Malenię

Mikołaj Ciesielski
2022/07/05 09:00

Użytkownik, który stał się legendą wśród fanów najnowszej produkcji studia From Software, zapowiada, że nie zamierza składać broni.

„Let me solo her” wciąż walczy. Wiemy, ile razy gracz Elden Ring zabił Malenię
Reddit

Let me solo her” już w kwietniu stał się prawdziwą legendą Elden Ring. Tajemniczy użytkownik, którego postać ubrana jest w bieliznę oraz garnek na głowie i uzbrojona w dwie katany, pomógł całej masie graczy pokonać Malenię – uważaną za jednego z najtrudniejszych bossów w najnowszej produkcji From Software. „Let me solo her” nie zamierza jednak składać broni, o czym poinformował wczoraj za pośrednictwem forum Reddit, gdzie udostępnił również zabawny materiał wideo, prezentujący swoją codzienność w Elden Ring. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Let me solo her” – którego na forum Reddit znajdziecie pod pseudonimem „KleinTsuboiOW” – we wspomnianym wpisie zdradził także, że do tej pory udało mu się zgładzić Malenię ponad 2 tysiące razy, ale jak sam przyznaje, zdążył już nieco zgubić rachubę. Trzeba przyznać, że wynik robi wrażenie i pokazuje też, ilu graczy otrzymało wsparcie w starciu z wymagającym bossem.

Na koniec przypomnijmy, że Elden Ring dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia From Software, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Elden Ring - recenzja. Opus magnum From Software.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!