League of Legends i Valorant w sklepie Epic Games Store. Współpraca z Riot Games

Wincenty Wawrzyniak
2021/11/07 20:00
0
0

Epic Games ogłosił współpracę z firmą Riot Games. W jej ramach do sklepu Epic Games Store trafiło m.in. League of Legends czy Valorant.

Jak podaje serwis The Verge, Epic Games oficjalnie ogłosiło współpracę z firmą Riot Games. W wiadomości na stronie internetowej pierwszej korporacji możemy przeczytać, że w ramach tej współpracy w sklepie Epic Games Store pojawiły się gry League of Legends, Teamfight Tactics, Legends of Runeterra oraz Valorant. Pobranie którejkolwiek z tych produkcji automatycznie zainicjuje także instalację nowego klienta Riot Games udostępnionego nieco wcześniej. Warto też zaznaczyć, że gracze moga bez problemu logować się na swoje dotychczasowe konta i korzystać z tej samej listy znajomych.League of Legends i Valorant w sklepie Epic Games Store. Współpraca z Riot Games

Riot Games to jedno z najlepszych na świecie studiów, które stworzyło prawdziwie przełomowe serie rozrywkowe. Cieszymy się, że Riot Games postanowiło nawiązać z nami współpracę i udostępnić swoje tytuły milionom nowych graczy w Epic Games Store. (wiceprezes i dyrektor naczelny Epic Games Store, Steve Allison)

GramTV przedstawia:

Dodatkowo z okazji nawiązania współpracy Riot Games po raz pierwszy w historii udostępniło jednego z czempionów League of Legends w grze innego studia. Tym samym dwa dni temu – 5 listopada – do gry Fortnite zawitała Jinx jako grywalna postać. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!