Konami świętuje sukces eFootball. Piłkarski tytuł pobrała olbrzymia liczba graczy

Patrycja Pietrowska
2024/04/28 13:00
0
0

Twórcy przygotowali dla fanów kilka atrakcji.

Pojawiły się dobre wieści dla miłośników darmowej gry eFootball. Już niebawem gracze będą mogli bowiem odebrać specjalne bonusy, a także stawią czoła wyzwaniom przygotowanym przez twórców. A to wszystko z okazji olbrzymiej liczby pobrań piłkarskiego tytułu.

Konami świętuje sukces eFootball. Piłkarski tytuł pobrała olbrzymia liczba graczy

eFootball zostało pobrane ponad 750 milionów razy

Jak zauważa serwis VGC, Konami przedstawiło nowy wynik związany z liczbą pobrań darmowej gry piłkarskiej eFootball. Okazuje się, że tytuł został pobrany ponad 750 milionów razy na wszystkich platformach, co stanowi wzrost o 50 milionów od ostatniego rezultatu osiągniętego w styczniu tego roku. Trzeba przyznać, że tak ogromna liczba robi spore wrażenie.

GramTV przedstawia:

Z tej okazji twórcy postanowili przygotować dla graczy kilka atrakcji. Od 25 kwietnia do 16 maja zainteresowani będą otrzymywać między innymi premie za zalogowanie się do gry – wśród nich znajduje się specjalna karta Roberta Lewandowskiego. Fani produkcji będą mogli również wziąć udział w wyzwaniach, zdobyć nagrody i zebrać różne przedmioty. Szczegóły związane z wydarzeniem odnajdziemy w tym miejscu.

brak

Przypominamy, że eFootball to dostępna za darmo gra piłkarska. W tytuł zagramy na urządzeniach z systemem iOS i Android, komputerach osobistych, a także na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!