Pasha Gaming Camp 2022 – sprawdźcie, na jakich pecetach grają uczestnicy obozów

gram.pl
2022/07/13 13:30

Obozowicze tegorocznych edycji Pasha Gaming Camp doskonalą swoje umiejętności na bestsellerowych komputerach ACTINA powered by ASUS.

Pasha Gaming Camp 2022 trwa w najlepsze. Pierwszy turnus, który miał miejsce w nadbałtyckiej miejscowości Rowy już za nami. Obecnie Jarosław „pasha” Jarząbkowski oraz zebrana przez niego ekipa profesjonalistów w dziedzinie sportu tradycyjnego i elektronicznego przebywają wspólnie z kolejnymi obozowiczami w Bukowinie Tarzańskiej, gdzie trwa 2. turnus PGC. Być może część z Was zastanawia się, na jakich sprzętach nastoletni fani e-sportu doskonalą swoje umiejętności na wspomnianych obozach. Jeśli tak, to już spieszymy z informacjami.

Sponsorem technologicznym Pasha Gaming Camp 2022 jest firma ACTINA, która dostarczyła obozowiczom bestsellerowe komputery ACTINA powered by ASUS wyposażone w procesor Intel CORE i5-12600KF, kartę graficzną ASUS DUAL RTX 3060 TI, 16 GB pamięci RAM oraz terabajtowy dysk SSD. Mamy więc do czynienia z potężną gamingową maszyną, która świetnie radzi sobie zarówno na gorącej plaży, jak i w górskim klimacie... nie tylko w CS:GO!

Z przeprowadzonych testów wynika, że sprzęt, z którego korzystają uczestnicy Pasha Gaming Camp 2022, w grze Valorant jest w stanie osiągnąć 255 klatek na sekundę przy rozdzielczości 1440p. W Apex Legends możemy natomiast liczyć na 117 FPS-ów również przy 1440p, a w Call of Duty: Warzone 153 klatki na sekundę w 1440p lub 93 FPS w 4K.

Miłośników gier single-player z pewnością zainteresują natomiast wyniki w popularnych grach dla jednego gracza. Okazuje się, że komputery ACTINA powered by ASUS, z których korzystają uczestnicy obozów Pasha Gaming Camp, pozwalają uruchomić Cyberpunka 2077 w rozdzielczości 4K i 49 klatkach na sekundę, a po zmniejszeniu rozdzielczość do 1440p uzyskamy płynność animacji na poziomie 80 FPS.

W Red Dead Redemption 2 możemy natomiast liczyć na zabawę w 4K i 38 klatkach na sekundę lub w 66 FPS przy rozdzielczości 1440p. W najnowszej odsłonie serii Forza Horizon uzyskamy natomiast 52 FPS przy 4K lub 101 klatek na sekundę w 1440p. Jeśli jesteście natomiast ciekawi, jak sprzęt prezentuje się pod względem wizualnym, to koniecznie sprawdźcie materiał wideo na dole wiadomości.

Na koniec przypomnijmy, że już w najbliższy poniedziałek – 18 lipca – rozpocznie się trzeci i zarazem ostatni turnus Pasha Gaming Camp 2022, który także będzie mieć miejsce w Centrum Reakcji i Biznesu Grand Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej, gdzie do 25 lipca kolejni nastoletni fani e-sportu będą łączyć zdobywanie umiejętności gamingowych z cyklem zajęć sportowych pod okiem samego Jarosława „pashy” Jarząbkowskiego. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!