Komputer, który rozwija Twoje pasje – sprawdźcie nowy projekt firmy Actina

Actina
2022/12/16 15:00

Dzięki nowej inicjatywie firmy Actina będziecie mogli sprawnie rozwijać pasje wymagające posiadania odpowiedniego peceta i akcesoriów.

Komputer, który rozwija Twoje pasje – sprawdźcie nowy projekt firmy Actina

Z przyjemnością informujemy o nowej inicjatywie firmy Actina o nazwie „Komputer, który rozwija Twoje pasje”. Dzięki wspomnianemu projektowi będziecie mieli okazję poznać trzech utalentowanych pasjonatów, którzy na co dzień w swojej pracy wykorzystują komputery firmy Actina wraz z odpowiednimi akcesoriami, które ułatwiają im wykonywanie poszczególnych zadań.

Komputery osobiste firmy Actina wspierają pasje

W projekcie „Komputer, który rozwija Twoje pasje” biorą udział:

  • Piotr Stefańskiproducent muzyki z 20-letnim doświadczeniem, zajmujący się komponowaniem utworów dla fanów muzyki elektronicznej, który podczas swojej pracy korzysta z nowoczesnych rozwiązań.
  • Michał Mosoństreamer i youtuber z 10-letnim doświadczeniem, który wcześniej zajmował się również m.in. tworzeniem własnych utworów, komentowaniem meczów e-sportowych (CS: GO, League of Legends, itd.), czy też nagrywaniem parodii i dubbingowaniem rozmaitych materiałów wideo.
  • Adam Berlik redaktor Gram.pl, który swój pierwszy tekst o grach napisał jeszcze w 2002 roku. Od tamtego czasu nieustannie zajmuje się elektroniczną rozrywką, dzieląc się swoją wiedzą i opiniami nie tylko w formie tekstowej za sprawą recenzji czy artykułów, ale także w podcaście pr0gram.

GramTV przedstawia:

Celem akcji „Komputer, który rozwija Twoje pasje” jest pomoc osobom, które dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę w dowolnej dziedzinie wymagającej posiadania odpowiedniego peceta i akcesoriów, w postawieniu pierwszych kroków na wybranej przez siebie płaszczyźnie. W tym celu firma Actina oferuje wszystkim zainteresowanym możliwość nabycia sprawdzonych i gotowych zestawów, dzięki którym będziecie mogli skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na pracy.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!