Kolejni aktorzy dołączyli do Wiedźmina 3. Zagrają postacie z kontrowersyjnego wątku Ciri

Radosław Krajewski
2022/09/05 15:15

Obsada trzeciego sezonu wciąż się powiększa.

Prace nad trzecim sezonem Wiedźmina wciąż trwają. Do zakończenia zdjęć jest bliżej niż dalej i wydawałoby się, że twórcy mają już pełną obsadę nowych odcinków. Nic jednak bardziej mylnego i jeszcze pod koniec sierpnia informowaliśmy o zmianie aktora, który wcieli się w czarnoksiężnika Rience’a. Niedawno pojawiły się także nowe informacje o aktorach i aktorkach, którzy wcielą się w nowych magów i czarodziejów. Tym razem portal Redanian Intelligence przedstawił szczegóły obsadowe dotyczące grupy Szczurów, których wątek powiązany jest z Ciri.

Kolejni aktorzy dołączyli do Wiedźmina 3. Zagrają postacie z kontrowersyjnego wątku Ciri

W książkach Ciri dołącza do bandy banitów nazywających siebie Szczurami. Jest to grupa nastolatków, w której każdy z nich doświadczył piekła wojny zgotowanego przez armię Nilfgaardu. Stając w obliczu okropności wywołanych przez wojnę, ich młode umysły doznały poważnego uszczerbku, tracąc moralny kompas. Również córka Geralta i Yennefer zmienia się pod wpływem grupy, co nie spodobało się wielu czytelnikom prozy Andrzeja Sapkowskiego. Twórcy serialu zamierzają w nadchodzącym sezonie przenieść ten wątek i teraz poznaliśmy listę aktorów, którzy wcielą się w postacie Szczurów.

Szczury – kto zagra nowe postacie w serialu Wiedźmin

Redanian Intelligence potwierdził, że Christelle Elwin wcieli się w Mistle, zaś w roli Reef zobaczymy Juliette Alexandrę. Ponadto Nicholas Karimi zagra Skomlika, który doprowadził Ciri do Szczurów. Według informacji serwisu w Iskrę wcieli się Aggy K. Adamas, zaś Andrew Lee Potts, Ash Rizi i Ben zagrają Giselherem, Asse lub Kayleigh.

GramTV przedstawia:

Produkcja trzeciego sezonu Wiedźmina ma potrwać do września bieżącego roku. Premiery nowych odcinków możemy spodziewać się najwcześniej na wiosnę 2023 roku. Jeszcze w grudniu Netflix planuje premierę prequela serialu, czyli Wiedźmina: Rodowód krwi. Konkretna data premiery serialu nie została jak dotąd ogłoszona.

Komentarze
2
Ray
Gramowicz
05/09/2022 17:35

Szczury już w 3 sezonie? Nie spieszą się za bardzo? Spodziewałem się że w najlepszym wypadku sezon 3 skończy się na Thanedd albo i wcześniej. 

wolff01
Gramowicz
05/09/2022 16:07

O matko to będzie porażka... na samą myśl o jakimś wątku z nastolatkami już mi się odechciewa. Niech zrobią kolejne Resident Evil, tym razem z egzystencjonalnymi problemami gówniar w świecie dark fantasy gdzie potwory lub zbójcy mogą cię ukatrupić jak idziesz do studni po wodę, jpd...