Kolejne darmowe gry na Steam. Aż dwa prezenty do odebrania na PC

Radosław Krajewski
2024/05/16 21:20
0
1

Na platformie Valve użytkownicy komputerów osobistych mogą za darmo odebrać aż dwie gry.

W czwartek obrodziło w darmowe gry na PC. Ze swojej ofertą wystartował Steam, który zaoferował aż dwie produkcje całkowicie za darmo. Przez kilka najbliższych dni bez żadnych opłat możecie zgarnąć strategię turową Endless Legend z 2014 roku oraz wieloosobową grę planszową 100% Orange Juice, która wyróżnia się stylistyką anime. Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły promocji.

Kolejne darmowe gry na Steam. Aż dwa prezenty do odebrania na PC

Endless Legend

Odkrywając zapomniane sekrety tego świata oraz tajemnice legend i ruin obecnych zarówno w rzeczywistości, jak i w ustnych przekazach, przekonasz się, że poza Tobą ktoś tu jeszcze jest. Inne ludy również walczą o przetrwanie, rozwój, a być może i dominację.

Posiadasz miasto zamieszkałe przez lojalną ludność, a także trochę żołnierzy. Siła i magia, którymi dysponujesz, powinny wystarczyć, aby utrzymać ich przy życiu. Ale wszystko inne pozostaje niewiadomą... Dokąd skierujesz swe kroki? Co odnajdziesz? Jak zareagujesz? Twoja droga będzie usłana różami, czy może... zbrukana krwią?

100% Orange Juice

100% Orange Juice to cyfrowa gra planszowa dla wielu graczy, w której uczestniczy gwiazdorska obsada twórcy Orange Juice. Postacie z Flying Red Barrel, QP Shooting, Suguri i Sora łączą siły z zupełnie nowymi postaciami, aby walczyć... za pomocą kości.

To świat, w którym psy, ludzie i maszyny latają w powietrzu. W tym świecie narodziła się mała plama ciemności. Z początku nieskończenie mały, stopniowo zaczął ogarniać wszystko…

Kolejne darmowe gry PC na Steam

Aby odebrać darmowe Endless Legend udajcie się pod ten adres. Grę przypiszecie do swojego konta tylko do 23 maja, więc warto się pośpieszyć.

GramTV przedstawia:

Jeszcze mniej czasu macie na zgarnięcie 100% Orange Juice, gdyż promocja kończy się już 22 maja. Produkcję odbierzecie za darmo w tym miejscu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!