Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Kolejna zapowiedź i plakaty z Czarnej Pantery 2. Nowe spojrzenie na Shuri jako superbohaterkę

Radosław Krajewski
2022/10/21 11:00

Nowy materiał z filmu prezentuje kolejne ujęcia na nową Czarną Panterę.

Finałowy zwiastun Czarnej Pantery: Wakanda w moim sercu ujawnił, kto przejmie rolę tytułowego bohatera po T’Challi. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, to jego siostra Shuri stanie się nową Czarną Panterą. Jeżeli ktoś miał jeszcze wątpliwości, to rozwiewa je nowa zapowiedź, która zawiera kilka ujęć na nową superbohaterkę.

Kolejna zapowiedź i plakaty z Czarnej Pantery 2. Nowe spojrzenie na Shuri jako superbohaterkę

Udostępniony przez Marvela materiał trwa zaledwie 45 sekund i poza doskonale znanymi już scenami, na zwiastunie możemy zobaczyć nowe fragmenty, które prezentują Czarną Panterę w akcji. Na ostatnim z ujęć widzimy nawet, że bohaterka ma założone specjalne rękawice, którymi w pierwszej części posługiwała się Shuri. Dodatkowo zapowiedź prezentuje kolejne momenty z Ironheart, która otrzyma kilka scen akcji. Poniżej zobaczycie nowy materiał wraz z plakatami z bohaterami filmu.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Ryan Coogler, który odpowiadał również za pierwszą część. W obsadzie znaleźli się: Letitia Wright, Danai Gurira, Lupita Nyong’o, Dominique Thorne, Winston Duke, Angela Bassett, Florence Kasumba, Isaach de Bankolé, Dorothy Steel, Danny Sapani, Michaela Coel oraz Tenoch Huerta i Martin Freeman.

GramTV przedstawia:

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zadebiutuje w polskich kinach już 11 listopada 2022 roku.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu – nowy zwiastun i plakaty

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!