Kolejna gra za darmo w Epic Games Store. Odbierz prezent na PC

Wincenty Wawrzyniak
2024/02/29 19:30
0
0

Dziś w sklepie Epic Game Store kolejna gra została udostępniona całkowicie za darmo.

Mamy czwartek, co – zgodnie z tradycją – oznacza kolejny prezent dla użytkowników komputerów osobistych. Dziś w sklepie Epic Games Store możecie odbierać całkowicie za darmo grę Aerial_Knight’s Never Yield. Produkcja będzie dostępna przez okrągły tydzień, czyli do następnego czwartku do godziny 17:00.

Kolejna gra za darmo w Epic Games Store. Odbierz prezent na PC

Kolejna darmowa gra w Epic Games Store

Zagraj jako Wally. Tajemniczy bohater, który odzyskał to, co zostało mu odebrane. Miejmy nadzieję, że biegasz szybciej niż twoi wrogowie. Ujawnij prawdę i spróbuj odkryć, co ich spotkało. Tę porywającą grę przygodową można ukończyć po raz pierwszy w jedno popołudnie – pierwsza rozgrywka trwa tyle co przeciętny film akcji (około półtora godziny na normalnym poziomie trudności). Potem możesz walczyć o lepszy wynik.

Aerial_Knight's Never Yield to trójwymiarowy side-scroller o rozgrywce zbliżonej do klasycznych endless runnerów. Intrygująca fabuła popycha gracza do przodu. Mknij przed siebie, skacz i ślizgaj się dzięki swoim akrobatycznym zdolnościom, które pozwalają na sztosowe kombinacje ruchów oraz uniknięcie czekających na ciebie wyzwań. Aerial_Knight's Never Yield przypadnie do gustu zarówno miłośnikom speedrunowania, jak i casualowym graczom.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!