Odbierzcie darmową grę w Epic Games Store. Za tydzień aż dwa prezenty (Aktualizacja)

Mikołaj Ciesielski
2023/09/14 17:01
0
0

Możecie już odebrać kolejną darmówkę od Epic Games.

Aktualizacja: Możecie już odebrać dostępne za darmo 911 Operator. Za tydzień natomiast wszyscy użytkownicy komputerów osobistych będą mogli bez dodatkowych kosztów pobrać Out of Line oraz The Forest Quartet.

Oryginalna wiadomość: Dzisiaj czwartek, a to oznacza kolejny prezent od Epic Games. Podobnie jak tydzień temu, tak i tym razem użytkownicy komputerów osobistych będą mogli bez dodatkowych kosztów dodać do swojej biblioteki jedną produkcję. Zgodnie z zapowiedziami dzisiejsza niespodzianka dla graczy PC to 911 Operator, czyli symulator, w którym – jak wskazuje sam tytuł – mamy okazję wcielić się w operatora numeru alarmowego. 911 Operator odbierzecie za darmo w Epic Games Store dzisiaj po godzinie 17:00. Jak zawsze na dodanie gry do swojej biblioteki będziecie mieć równy tydzień.

Odbierzcie darmową grę w Epic Games Store. Za tydzień aż dwa prezenty (Aktualizacja)

Więcej darmowych gier na PC w Epic Games Store

Nie zapomnijcie również o prezencie z ubiegłego tygodnia, który będzie dostępny jeszcze przez kilka najbliższych godzin. Jak wspomnieliśmy wyżej, tydzień temu użytkownicy komputerów otrzymali od Epic Games jedną darmówkę w postaci Spelldrifter.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!