Kolejna darmowa gra PC na Steam. Gracze mogą odebrać prezent od firmy SEGA

Mikołaj Ciesielski
2023/07/22 14:00
0
0

Użytkownicy komputerów mają szansę zdobyć za darmo kolejną produkcję.

W ostatnich tygodniach gracze PC nie mogą narzekać na brak prezentów w postaci darmowych gier. Okazuje się jednak, że nie to nie koniec niespodzianek, ponieważ firma SEGA również postanowiła przygotować ofertę, która powinna zainteresować użytkowników komputerów osobistych. Zainteresowani mają bowiem szansę przez ograniczony czas zdobyć jedną z produkcji z portfolio japońskiego wydawcy.

Kolejna darmowa gra PC na Steam. Gracze mogą odebrać prezent od firmy SEGA

SEGA Bass Fishing za darmo na Steam

Gracze PC mogą bowiem zdobyć zupełnie za darmo SEGA Bass Fishing na Steam. Zainteresowani muszą jedynie zapisać się do newslettera wspomnianej firmy, a także wypełnić specjalny formularz na oficjalnej stronie na wydawcy. Po spełnieniu wymienionych wymogów klucz powinniście otrzymać po zakończeniu akcji promocyjnej, która kończy się 31 licpa 2023 roku.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że SEGA Bass Fishing pozwala graczom wcielić się w rolę wędkarza. Wspomniana produkcja pierwotnie ukazała się w 1997 roku na automatach. W późniejszym czasie japońska firma przygotowała również wersje na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 3, Xbox 360 oraz Nintendo Wii.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!