Kolejna darmowa gra PC na Steam. Ale trzeba się pośpieszyć z odebraniem

Radosław Krajewski
2024/04/16 19:10
1
0

Swoją bibliotekę cyfrowych gier można wzbogacić o kolejny tytuł udostępniony przez ograniczony czas całkowicie za darmo.

Już dawno nie pojawiały się regularne oferty na darmowe gry poza czwartkowymi prezentami od Epic Games Store. Z nową promocją dla graczy wyszedł sklep Fanatical, który udostępnił na swojej stronie kolejną produkcję całkowicie za darmo. Przez kilka najbliższych dni będziecie mogli odebrać Streamer Life Simulator, czyli symulator życia streamera. Produkcja studia Cheesecake Dev zadebiutowała w sierpniu 2020 roku, a obecnie na Steam kosztuje aż 91,99 zł. Sądząc po optymistycznych opiniach graczy, warto się tym tytułem zainteresować.

Kolejna darmowa gra PC na Steam. Ale trzeba się pośpieszyć z odebraniem

Zostań jedną z najpopularniejszych osób na świecie, zaczynając od zera. Popraw swoją postać i kup sobie nowe wyposażenie. Przenieś się ze swojej złej dzielnicy i osiedl w nowej okolicy z silniejszą infrastrukturą internetową. Utwórz komputer z żądanymi funkcjami i rozpocznij przesyłanie strumieniowe. Możesz rozmawiać ze swoimi obserwatorami i zbierać darowizny.

Streamuj gry, w które grasz. Możesz inwestować za zarobione pieniądze i zwiększać swoje pieniądze. Śledząc nowe gry i wydarzenia. Kupuj nowe gry. Grając we właściwą grę we właściwym czasie. Pozwól nowym ludziom Cię odkryć. Pokaż się ludziom i wygraj nagrody turniejowe, biorąc udział w turniejach popularnych gier.

GramTV przedstawia:

W przygotowaniu znajduje się druga część serii, która nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Zagranie za darmo w oryginalne Streamer Life Simulator to dobra okazja, aby sprawdzić, czy warto czekać na debiut kontynuacji.

Kolejna darmowa gra PC na Steam

Jeżeli jesteście zainteresowani odebraniem Streamer Life Simulator za darmo, to klucz do gry odbierzecie z tej strony. Aby zdobyć prezent, należy posiadać konto w sklepie Fanatical. Kod na grę należy aktywować na Steamie. Oferta trwa tylko do 23 kwietnia lub wyczerpania zapasów kluczy.

Komentarze
1
d1go
Gość
17/04/2024 08:28

Zacznijcie pisać w końcu jakieś przydatne artykuły bo nie ma tej gry za darmo do odebrania tak jak w większości przypadków jak coś piszecie