Kolejna darmowa gra na Steam. Udostępniono konkurenta Skull and Bones w prezencie

Radosław Krajewski
2024/02/28 12:45
0
0

Studio postanowiło zrobić użytkownikom komputerów osobistych niespodziankę i udostępnili swoją grę całkowicie za darmo.

Jeżeli najnowsza pozycja od Ubisoftu, czyli Skull and Bones, już Was znudziła lub nie zamierzacie w ogóle po nią sięgać, nawet w czasie trwania wersji próbnej, to może do pirackiej przygody skusi Was darmowy Blackwake. Produkcja studia Mastfire Studios Pty Ltd zadebiutowała na rynku w 2020 roku jako odpowiedź na szalejącą popularność Sea of Thieves, a teraz właśnie przeszła na model free-to-play. Każdy wilk morski może spróbować swoich sił w potyczkach między piratami, nie musząc ponosić za to żadnych opłat.

Kolejna darmowa gra na Steam. Udostępniono konkurenta Skull and Bones w prezencie

Blackwake to wieloosobowa morska strzelanka FPS nastawiona na kooperację. Gra oferuje bitwy morskie, ale również możliwość zmierzenia się w walce na broń białą podczas abordażu. Możemy sterować jednym z kilku typów statku, który pomieści do 13 graczy. Jako kapitan możesz wydawać rozkazy swojej załodze i tworzyć taktyki na wypadek ataku nieprzyjaciela. Dostępne są trzy tryby zabawy, w tym klasyczny Team Deathmatch, Oblężenie, a także Zdobądź łup.

Kolejna darmowa gra PC na Steam

Aby zagrać w Blackwake, wystarczy udać się pod ten adres i kliknąć „Zagraj” lub „Dodaj do biblioteki”, jeżeli chcecie zachować grę w swojej bibliotece na Steam, nawet po odinstalowaniu gry. Produkcja już na stałe przeszła na model free-to-play, więc nie trzeba się śpieszyć z odebraniem gry. Wcześniej Blackwake wyceniany był na Steam na 17,99 zł.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!