Kangurek Kao powraca po raz kolejny. Tym razem gracze będą skakać po planszy

Mikołaj Ciesielski
2023/04/04 11:10
0
0

Nadchodzi „ekscytująca” gra planszowa dla miłośników Kangurka Kao.

Pod koniec maja ubiegłego roku doczekaliśmy premiery nowego Kangurka Kao. Okazuje się jednak, że to nie koniec atrakcji. Już niedługo miłośnicy wspomnianego bohatera będą mieli okazję ruszyć na kolejną przygodę. Tym razem nie będziemy jednak przemierzać wirtualnych poziomów, a rozłożoną na stole planszę. Kangurek Kao otrzyma bowiem „ekscytującą” grę planszową dla całej rodziny.

Kangurek Kao powraca po raz kolejny. Tym razem gracze będą skakać po planszy

Gra planszowa na licencji Kangurka Kao ukaże się już w maju

Gra planszowa na licencji Kangurka Kao – której twórcą jest Wojciech Rzadek – trafi do sprzedaży już 12 maja 2023 roku za sprawą firmy Cenega. Rozgrywka będzie polegać na budowaniu planszy poprzez dokładanie kolejnych kafelków terenu przedstawiających lokacje znane z najnowszej odsłony serii. Następnie gracze będą odwiedzać poszczególne pola i zbierać znajdujące się na nich monety oraz skarby.

W pudełku znajdziemy także 110 kart Przeciwników, Wyzwań i Zdobyczy. Nadchodząca planszówka na licencji Kangurka Kao przeznaczona jest dla osób powyżej 7. roku życia, a liczba graczy wynosi od 2 do 4. Pojedyncza rozgrywka ma natomiast trwać około 45 minut.

Wciel się w skocznego Kangurka Kao i przemierzaj abstrakcyjne światy, znane fanom gry video. Buduj planszę, dokładając kolejne kafelki, i skacz po nich, zbierając cenne monety, skarby w skrzyniach oraz karty. Uważaj! Przeciwnicy mogą pokrzyżować ci plany, dlatego dzielnie i sprytnie pokonuj wszelkie przeciwności! Możesz się odegrać dzięki kartom Wyzwań: użyj ich, by zaszkodzić innym graczom, i skok po skoku zbliżaj się do zwycięstwa!

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że reboot serii Kangurek Kao dostępny jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia Tate Multimedia, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Kangurka Kao – W podskokach powrót z światów.

Gra planszowa na licencji Kangurka Kao ukaże się już w maju, Kangurek Kao powraca po raz kolejny. Tym razem gracze będą skakać po planszy
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!