Już wkrótce zagracie w Return to Monkey Island na telefonach

Jakub Smolak
2023/07/08 11:30
0
0

Premiera jeszcze w lipcu.

Return to Monkey Island od Terrible Toybox zadebiutowało na rynku we wrześniu ubiegłego roku i w pierwszej kolejności gra dostępna była na PC oraz Nintendo Switch. W listopadzie doczekaliśmy się wersji na PlayStation 5 i Xbox Series S/X. Już wkrótce grono odbiorców tej udanej produkcji powiększy się o posiadaczy urządzeń mobilnych.

Już wkrótce zagracie w Return to Monkey Island na telefonach

Return to Monkey Island na telefonach i tabletach

Jak poinformował wydawca – Devolver Digital – Return to Monkey Island 27 lipca zostanie udostępnione dla użytkowników urządzeń mobilnych działających w oparciu o systemy Android i iOS. Twórcy przygotowali z tej okazji nawet specjalny trailer, który możecie znaleźć poniżej.

Return to Monkey Island to niespodziewany i ekscytujący powrót twórcy serii, Rona Gilberta, kontynuujący fabułę legendarnych przygodówek – The Secret of Monkey Island i Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge – i powstały we współpracy z Lucasfilm Games. Minęło wiele lat od czasu, gdy Guybrush Threepwood po raz ostatni stoczył bitwę ze swoim nemezis, piratem zombie LeChuckiem. Jego prawdziwa miłość, Elaine Marley, porzuciła urząd gubernatorki, a sam Guybrush jest niespełniony, ponieważ nigdy nie odnalazł Sekretu Małpiej Wyspy. Młodzi przywódcy piratów pod wodzą kapitan Madison odsunęli starą gwardię od władzy, Wyspa Melee podupadła, a znany biznesmen Stan trafił za kratki za „przestępstwa marketingowe” - czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec dodajmy, że Return to Monkey Island zostało niezwykle ciepło przyjęte przez graczy. Wyłącznie na Steam tytuł doczekał się prawie 7 tys. recenzji, a zdecydowana większość z nich, bo aż 92%, to pozytywne opinie.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!