John Wick z kolejnym spin-offem. To będzie bezpośrednia kontynuacja czwartej części

Radosław Krajewski
2024/05/16 10:45
0
0

Bohater z Johna Wicka 4 otrzyma swój własny film, który przedstawi dalsze losy tej postaci.

Uniwersum Johna Wicka zostanie rozszerzone o kolejny kinowy film. Sprawa Johna Wicka 5 nadal się nie wyjaśniła, ale teraz otrzymaliśmy informację, że nowa produkcja jest już w przygotowaniu i skupi się na postaci niewidomego zabójcy Caine’a. W tej roli wystąpił Donnie Yen, który miał okazję zagrać w Johnie Wicku 4. Spin-off będzie bezpośrednią kontynuacją historii tego bohatera, więc poznamy jego dalsze losy po tym, jak został zwolniony z zobowiązań wobec Wysokiego Stołu.

John Wick z kolejnym spin-offem. To będzie bezpośrednia kontynuacja czwartej części

John Wick – będzie kolejny spin-off serii

Produkcja jest jeszcze na wczesnym etapie i żaden reżyser nie został wybrany. Scenariusz do niezatytułowanego jeszcze filmu napisze Robert Askins, który wcześniej pracował nad The Umbrella Academy dla Netflixa i Synem dla AMC. Prace na planie rozpoczną się w przyszłym roku w Hongkongu.

GramTV przedstawia:

Spin-off o Caine powstaje w ramach umowy Chada Stahelskiego z Lionsgate w celu nadzorowania serii. Stahelski będzie producentem za pośrednictwem swojej firmy 87Eleven Entertainment wraz z Basilem Iwanykiem i Eriką Lee z Thunder Road.

Ogłoszony właśnie film jest drugim kinowym spin-offem Johna Wicka. Na przyszły rok zaplanowano premierę Balleriny z Aną de Armas, w której Keanu Reeves ponownie pojawi się jako popularny zabójca. Debiut filmu wyznaczono na 6 czerwca 2025 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!