Jeszcze za mało darmówek? To odbierzcie kolejne dwie gry za darmo na Steamie

Radosław Krajewski
2021/11/09 19:50

Mamy prawdziwie darmówkowy wysyp, bo właśnie na Steamie możecie odebrać kolejne dwie gry za darmo.

W ostatnim czasie gracze pecetowi nie mogą narzekać na brak prezentów. Do akcji rozdawnictwa gier dołączył właśnie Steam, który zaoferował aż dwie darmowe produkcje. Tym razem sklep Valve udostępnił drużynową grę dla wielu graczy KEO. Produkcja osadzona jest w postapokaliptycznym świecie science-ficion, w którym sterujemy różnymi pojazdami, które możemy dowolnie modyfikować, aby najlepiej pasowały do naszego stylu gry oraz poczucia estetyki. KEO stawia na rozgrywkę wieloosobową, więc fani rywalizacji znajdą tu coś dla siebie.Jeszcze za mało darmówek? To odbierzcie kolejne dwie gry za darmo na SteamieDrugim darmowym tytułem jest Beholder, niezwykle klimatyczna gra strategiczna, w której wcielamy się w zarządcę domu mieszkalnego w totalitarnym Państwie. Jako osoba wyznaczona do pilnowania porządku w budynku, szpiegujemy naszych lokatorów, podsłuchujemy ich rozmów oraz poszukujemy tajnych skrytek, aby poznać tajemnice i wytropić wrogów, którzy spisują przeciwko Państwu. Beholder stawia na oryginalną rozgrywkę, w której każdy ruch może stanowić o powodzeniu lub zaprzepaszczeniu misji. Produkcja charakteryzuje się również klimatyczną oprawą graficzną.

Jeżeli jesteście zainteresowani oboma tytułami, udajcie się na stronę kart KEO oraz Beholder, gdzie za darmo przypiszecie gry do swojego konta Steam. Musicie się jednak pośpieszyć, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo. W przypadku KEO grę za darmo odbierzecie wyłącznie do 10 listopada, do godziny 19:00 czasu polskiego. Na przypisanie Beholder do swojego konta macie trochę więcej czasu, gdyż gra za darmo dostępna będzie do 11 listopada, do godziny 19:00 polskiego czasu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Yagor
Gramowicz
10/11/2021 17:55

Ach, wspaniale! Kolejne dwie gry w które nigdy nie zagram ;)

Oczywiście dodane. Kto wie, może żona wyrzuci mnie z domu, zostając sama z dziećmi, a ja wtedy znów będę miał czas na granie :D

Dużo już takich gier do grania na emeryturze uzbierałem;) 

MisticGohan_MODED
Gramowicz
09/11/2021 20:07

Dodane :]