Jest nowy kandydat do tytułu najgorszej gry roku. Gracze zarzucają oszustwo

Radosław Krajewski
2023/10/17 14:45
0
0

Gracze odradzają zakup.

Od wielu miesięcy zastanawiamy się, która gra zostanie okrzyknięta najlepszym tytułem 2023 roku. Kandydatów nie brakuje, a nowych ciągle przybywa. Był to wyścig o wiele bardziej emocjonujący, niż ten na najgorszą grę bieżącego roku, która to zaszczytna nagroda miała trafić do The Lord of the Rings: Gollum. Na ostatniej prostej pojawił się jednak nowy pretendent, który może zagrozić pozycji gry z uniwersum Władcy Pierścieni. Dzisiaj swoją premierę ma Skull Island: Rise of Kong, pierwsza gra o King Kongu od 2005 roku, stając się obiektem kpin graczy, którzy mieli okazję sprawdzić produkcję w akcji.

Jest nowy kandydat do tytułu najgorszej gry roku. Gracze zarzucają oszustwo

Skull Island: Rise of Kong – najgorszą grą 2023 roku?

W Skull Island: Rise of Kong wcielamy się w wielką małpę, szukając zemsty za śmierć rodziców bohatera. Produkcja okazuje się jednak prostą grą akcji, w której przede wszystkim walczymy z innymi bestiami. Tytuł można ukończyć już w 2-3 godziny, ale raczej nie znajdzie się wielu śmiałków, którzy chcieliby spędzić przy tej grze nawet kilka minut.

W produkcję można już zagrać na Nintendo Switch i wiele osób ostrzega przed zakupem Skull Island: Rise of Kong. W sieci pojawiło się wiele opinii, które miażdżą grę, nazywając ją po prostu oszustwem. Jak możemy zobaczyć na poniższych fragmentach rozgrywki, produkcja ustępuje oprawie graficznej nawet mobilnym tytułom, nie mówiąc już o samej monotonnej i nudnej rozgrywce.

Gracze wyśmiewają Skull Island: Rise of Kong i krytykują deweloperów za przygotowanie najgorszej gry 2023 roku. Zdaniem wielu nawet Gollum prezentował sobą jakąkolwiek wartość, czego nie da się stwierdzić o tej produkcji. Warto zaznaczyć, że gra została wyceniona na 184,99 zł.

Cofam każdą złą rzecz, którą powiedziałem na temat Godzilli PS4.

King Kong zasługuje na coś lepszego niż to coś

Wczytywanie ramki mediów.

Prawdziwa scena przerywnikowa

NIE KUPUJ NOWEJ GRY KING KONG. TO KOMPLETNE OSZUSTWO

Wczytywanie ramki mediów.

Nowa gra z King Kongiem wygląda jak materiał na grę roku

Wczytywanie ramki mediów.

Czy naprawdę zostaliśmy pobłogosławieni drugim Gollumem w tym samym roku?

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!