Jenna Ortega odeszła z Krzyku 7. Co dalej z popularną serią horrorów?

Radosław Krajewski
2023/11/23 11:30
0
0

Siódma część Krzyku straciła kolejną gwiazdę.

Jenna Ortega nie wróci do serii Krzyk. Po wielkim sukcesie szóstej części, która zarobiła prawie 169 mln dolarów na całym świecie, siódma odsłona może mieć problemy, żeby w ogóle powstać w najbliższych latach. Film stracił właśnie kolejną gwiazdę, które nie pojawi się w nowej, zaplanowanej już części popularnej serii horrorów.

Jenna Ortega odeszła z Krzyku 7. Co dalej z popularną serią horrorów?

Jenna Ortega nie zagra w Krzyku 7

Odejście Jenny Ortegi nie ma jednak żadnego związku z wyrzuceniem Melissy Barrery przez Spyglass Media za jej wypowiedzi w mediach społecznościowych na temat konfliktu Izraela i Palestyny, które zostały przez firmę uznane za „antysemickie”. Deadline podało, że Ortega zdecydowała się odejść z serii jeszcze przed rozpoczęciem się strajku aktorów.

GramTV przedstawia:

Aktorka miała zrezygnować z Krzyku 7 ze względu na napięty harmonogram i zobowiązania wobec innych projektów. W przyszłym roku Ortegę zobaczymy w Soku z żuka 2, do którego niedawno zakończyły się zdjęcia, a w kwietniu młoda gwiazda zamelduje się w Irlandii, aby nakręcić drugi sezon Wednesday dla Netflixa. W najbliższych latach aktorkę zobaczymy również w takich produkcjach, jak Death of a Unicorne, Winter Spring Summer or Fall oraz Miller's Girl.

Krzyk 7 nie ma jeszcze gotowego scenariusza i nie wiadomo, kiedy rozpoczną się zdjęcia do filmu. W obliczu utraty dwóch gwiazd serii nie wiadomo, czy twórcy będą kontynuować tę samą historię z nowymi i dotychczasowymi bohaterami, czy też zdecydują się na kolejny restart franczyzy.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!