Instinction powstaje na Unreal Engine 5. Zobaczcie nowy zwiastun produkcji

Mikołaj Ciesielski
2021/10/21 19:45

Do sieci trafił kolejny materiał promocyjny gry inspirowanej Dino Crisis od Capcomu.

Instinction powstaje na Unreal Engine 5. Zobaczcie nowy zwiastun produkcji

Ostatni raz o Instinction, czyli duchowym spadkobiercy Dino Crisis, informowaliśmy podczas tegorocznych targów E3, kiedy to deweloperzy zaprezentowali nowy zwiastun. Wygląda na to, że studio Hashbane postanowiło jeszcze raz przypomnieć graczom o swoim nadchodzącym dziele, ponieważ do sieci trafił kolejny trailer wspomnianej produkcji, który w całości powstał na silniku gry. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Deweloperzy ze studia Hashbane poinformowali również, że Instinction będzie działać na silniku Unreal Engine 5. Możemy się więc spodziewać, że twórcy będą chcieli zachwycić graczy wysokiej jakości oprawą wizualną. Już jakiś czas temu potwierdzono bowiem, że tytuł będzie korzystał z ray tracingu. Produkcja będzie również wspierać technologię Nvidia DLSS, co powinno pozytywnie wpłynąć na wydajność gry. Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak obejrzeć najnowszy zwiastun i cierpliwie czekać na kolejne materiały.

Przypomnijmy również, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Instintction zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Na premierę gry będziemy musieli jednak poczekać do 2023 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
BLyy
Gramowicz
22/10/2021 17:57

Na premierę zapewne będzie downgrade graficzny, więc nie ma się co napalać, że gra będzie tak wyglądała. Uwierzę dopiero jak zobaczę na premierę.