Instant Karma w Cyberpunk 2077. Mod wymusi na Was pokojowe rozwiązania

Jakub Smolak
2023/01/17 18:00
1
0

Próbowaliście kiedyś przejść grę w taki sposób?

Cyberpunk 2077 oferuje na tyle dużą swobodę w podejściu do rozgrywki, że możliwe jest ukończenie głównego wątku fabularnego bez konieczności zabijania żadnego z NPCów. Jeśli chcielibyście spróbować swoich sił podczas takiego podejścia to gry, to mamy dla Was ciekawą propozycję.

Instant Karma w Cyberpunk 2077. Mod wymusi na Was pokojowe rozwiązania

Modyfikacja, która pomoże Wam w pokojowym przejściu Cyberpunk 2077

Instant Karma to modyfikacja przygotowana przez użytkownika o nicku Reverend Ursa. Ten mod sprawia, że V stanie się niezwykle łagodnym bohaterem/bohaterką. W przeciwnym wypadku czeka Was śmierć.

Modyfikacja działa na prostych zasadach. Jeśli w trakcie rozgrywki kogoś zabijemy, to V również automatycznie zginie. Warto wspomnieć, że dotyczy to wyłącznie zabójstw dokonanych na ludziach. Tryb nie będzie się aktywował również w momentach, w których wcielamy się w Johnnego Silverhanda.

Instant Karma może pomóc osobom, które chcą spróbować swoich sił w starciu z Cyberpunk 2077 na specjalnych zasadach. Oczywiście, chodzi o to, by w czasie zabawy zachować czyste konto na liczniku zabójstw. Więcej informacji na temat moda oraz instrukcję jego instalacji znajdziecie tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
18/01/2023 10:17

Frajdę z czystego przechodzenia CP psuje fakt że sporo broni można zmienić na "non lethal". Problem w tym że gramy jak zwykle tylko trafiony NPC zwyczajnie pokazany jest jako nieprzytomny zamiast martwy.

Osobiście bardzo lubię przechodzić zadania za pomocą skradania i hackowania.

Wyłączasz komuś oczy, odciągasz czyjąś uwagę. Bierzesz z miejsca zbrodni co trzeba i się ulatniasz. Zadanie zaliczone i nikt nie wie że tam byłeś.

Cyber psycho? Co z tego że potrafi przyjąć na klatę 1000 pocisków z ciężkiego karabinu maszynowego? Odciągnij jego uwagę przy pomocy jakiejś maszyny obok niego, złap go od tyłu i przyduś aż straci przytomność. 

Takie coś sprawia niesamowitą przyjemność. Większą niż wpadnięcie z karabinem i zabicie wszystkich jak nigdy nic bo poziom trudności gry jest popsuty i Twoja postać szybko jest zbyt silna.