Immortals of Aveum zadebiutuje latem? Wyciekła data premiery nowego FPS-a od EA

Mikołaj Ciesielski
2023/04/10 09:20
0
0

Jeden z branżowych insiderów ujawnił, kiedy możemy spodziewać się premiery nowej strzelanki od Electronic Arts.

Immortals of Aveum to „przełomowa pierwszoosobowa strzelanka z magią” skierowana do miłośników gier single-player, która została zapowiedziana podczas The Game Awards 2022. Wówczas poinformowano jedynia, że gra ukaże się w 2023 roku. Tymczasem jeden z branżowych insiderów ujawnił dokładną datę premiery tytułu, który zadebiutuje na rynku dzięki programowi EA Originals.

Immortals of Aveum zadebiutuje latem? Wyciekła data premiery nowego FPS-a od EA

Immortals of Aveum z premierą w lipcu? Insider ujawnia termin debiutu strzelanki

Informacjami związanymi z premierą Immortals of Aveum podzielił się „billbil-kun”, który powinien być świetnie znany wszystkim łowcom okazji polującym na darmowe gry. Według popularnego insidera produkcja Ascendant Studios ma zadebiutować na rynku dokładnie 20 lipca 2023 roku. Na ten moment trudno powiedzieć, czy wspomniane doniesienia okażą się trafne.

Zarówno amerykańska firma, jak i deweloperzy z Ascendant Studios nie odnieśli się bowiem do informacji przekazanych przez wspomnianego insidera. Graczom, którzy czekają na Immortals of Aveum, nie pozostaje więc na ten moment nic innego, jak wypatrywać oficjalnych informacji związanych z „przełomową pierwszoosobową strzelanką z magią”.

Na koniec warto dodać, że Immortals of Aveum powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja Ascendant Studios ma zaoferować „intensywną, filmową kampanię”. Gra korzysta z silnika Unreal Engine 5.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!