Lista najbardziej wyczekiwanych filmów 2023 roku według IMDb zaskakuje

Wincenty Wawrzyniak
2023/01/05 16:00
1
1

IMDb opublikowało zestawienie najbardziej wyczekiwanych filmów bieżącego roku – nie wszystkie pozycje są tak oczywiste.

Przedstawiciele platformy IMDb zaprezentowali (podajemy za serwisem Business Wire) listę najbardziej wyczekiwanych filmów bieżącego – 2023 – roku. Zainteresowani fani wielkich ekranów i popkultury mogą się nieźle zdziwić, ponieważ w zestawieniu znajdziemy naprawdę sporą niespodziankę. Oprócz niej na liście widnieją jednak tytuły dość oczywiste.

Lista najbardziej wyczekiwanych filmów 2023 roku według IMDb zaskakuje

Na pierwszym miejscu znajdziemy Barbie z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem. Trzecie miejsce zajął Martin Scorsese ze swoim dziełem Killers of the Flower Moon, a zaraz za nim znajdziemy Oppenheimer od Christophera Nolana. Pozostałe produkcje to również pewniaki – jak chociażby Super Mario Bros. Film, czwarta część serii John Wick czy nowy Indiana Jones.

GramTV przedstawia:

Zaskoczeniem okazało się jednak drugie miejsce, które zajął horror o Kubusiu Puchatku pod tytułem Winnie the Pooh: Blood and Honey w reżyserii Rhysa Frake-Waterfielda. Produkcja opowiada znanego (tyle że tym razem rozwścieczonego) duetu w postaci tytułowego Kubusia oraz Prosiaczka, którzy zostali porzuceni przez Krzysia. Światowa premiera horroru została zaplanowana na 15 lutego bieżącego roku.

Najbardziej wyczekiwane filmy 2023 roku (IMDb)

  1. Barbie
  2. Winnie-the-Pooh: Blood and Honey
  3. Killers of the Flower Moon
  4. Oppenheimer
  5. The Little Mermaid
  6. The Super Mario Bros. Movie
  7. Indiana Jones and the Dial of Destiny
  8. John Wick: Chapter 4
  9. The Expendables 4
  10. Ant-Man and the Wasp: Quantumania
Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
05/01/2023 21:58

To raczej pokazuje że to będzie kiepski rok dla filmów :-) Mnie bardzo interesuje Oppenheimer. Nolan najwyraźniej próbował imitować atomówkę z użyciem konwencjonalnej eksplozji. Biorąc pod uwagę że mówimy o gościu który kupił samolot żeby wjechać nim w budynek bo to było lepsze i tańsze niż CGI - ja mu wierzę że eksplozja będzie niesamowita.

Drugi film to John Wick 4. Chociaż tutaj mam już lekki przesyt. Najbardziej podobała mi się jedynka która była bardzo prosta. Im  bardziej dokładają do lore tym mniej mi się to podoba.