Świetna strategia w edycji Deluxe za darmo. Odbierajcie prezent na PC

Wincenty Wawrzyniak
2021/06/11 20:30
1
1

W sklepie internetowym Humble Store udostępniono za darmo grę Surviving Mars w wersji Deluxe Edition. Po odebraniu tytułu otrzymujecie klucz na Steam.

Świetna wiadomość dla miłośników gier strategicznych – w sklepie Humble Store wszyscy zainteresowani mogą całkowicie za darmo odbierać grę Surviving Mars w wersji Deluxe Edition. Macie na to czas do 14 czerwca bieżącego roku. Aby odebrać produkcję należy zalogować się na swoje konto na oficjalnej stronie Humble Bundle i przejść na tę stronę, gdzie wystarczy nacisnąć zielony przycisk z napisem Get the game. Otrzymacie kod na platformę Steam – wpisujecie go tutaj lub w aplikacji.Świetna strategia w edycji Deluxe za darmo. Odbierajcie prezent na PC

Surviving Mars to strategia ekonomiczna z kategorii city builder. Świat gry osadzono w realiach science fiction – głównym zadaniem gracza jest budowa oraz zarządzanie kolonią marsjańską. Do naszych obowiązków należą więc takie czynności jak zapewnienie jej mieszkańcom dostępu do tlenu, jedzenia czy wody, a także zdobywanie innych zasobów niezbędnych do życia. Gra zadebiutowała 15 marca 2018 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
12/06/2021 09:40

Fajne to jest?