Hot Wheels Unleashed jest najszybciej sprzedająca się grą studia Milestone

Mikołaj Ciesielski
2021/12/22 09:00

Twórcy chwalą się wynikami sprzedaży i dziękują graczom za wsparcie.

Hot Wheels Unleashed jest najszybciej sprzedająca się grą studia Milestone

Hot Wheels Unleashed zadebiutowało na rynku pod koniec września tego roku. Produkcja studia Milestone zebrała całkiem niezłe recenzje, ale okazuje się, że tytuł zainteresował również sporą liczbę graczy. Twórcy poinformowali bowiem, że sprzedaż gry przekroczyła już milion egzemplarzy, a Hot Wheels Unleashed jest najszybciej sprzedająca się grą w historii studia. Sukces nie uszedł oczywiście uwadze deweloperów oraz firmy Mattel, producenta zabawek Hot Wheels.

Od momentu zapowiedzi Hot Wheels Unleashed w lutym otrzymaliśmy tysiące serdecznych wiadomości od fanów. Osiągnięty przez nas kamień milowy jest kolejnym przejawem sympatii ze strony naszej pełnej pasji społeczności” – mówi Luisa Bixio, CEO w studiu Milestone.

Hot Wheels polega na pobudzaniu ducha rywalizacji, a Hot Wheels Unleashed ożywia tego ducha w graczach w każdym wieku. Jesteśmy dumni z tego ekscytującego kamienia milowego i nie możemy doczekać się, aż jeszcze więcej fanów odkryje grę oraz nową, nadchodzącą w 2022 roku, zawartość” – dodaje Andrew Chan z firmy Mattel.

Na koniec przypomnijmy, że Hot Wheels Unleashed dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia Milestone, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Hot Wheels: Unleashed – mały świat wielkich wyścigów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!