Reżyser Horizon Forbidden West zdradził, ile czasu zajmie nam ukończenie gry

Mikołaj Ciesielski
2022/01/26 12:30

Twórcy dzielą się kolejnymi informacjami na temat kontynuacji przygód Aloy.

Reżyser Horizon Forbidden West zdradził, ile czasu zajmie nam ukończenie gry

Wczoraj za sprawą redakcji IGN mieliśmy okazję zobaczyć kilka nowych fragmentów z Horizon Forbidden West. Tymczasem Mathijs de Jonge, reżyser wspomnianej produkcji, udzielił wywiadu niemieckiemu serwisowi GamePro, w którym ujawnił, ile czasu zajmie graczom ukończenie fabuły w kontynuacji przygód Aloy. Okazuje się, że nadchodzący sequel będzie mógł pochwalić się mniej więcej taką samą długością, co wydane w 2017 roku Horizon Zero Dawn.

Deweloper nie podał konkretnych wartości, ale z pomocą przychodzi nam serwis HowLongToBeat, który informuje, że na ukończenie głównego wątku fabularnego w pierwszej części przygód Aloy należy przeznaczyć około 22 godziny. Natomiast chęć wykonania wszystkich zadań pobocznych wydłuża czas zabawy do 44 godzin, a na zdobycie „platyny” w Horizon Zero Dawn trzeba przeznaczyć nieco ponad 60 godzin.

Oczywiście czas zabawy w Horizon Forbidden West z pewnością zależeć będzie również od indywidualnego stylu gry danego użytkownika, a także od wybranego poziomu trudności. Z pewnością wraz z pojawieniem się pierwszych recenzji poznamy też nieco bardziej konkretne wartości na temat długości nadchodzącego dzieła Guerrilla Games.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Horizon Forbidden West zmierza na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Produkcja Guerrilla Games ma zadebiutować na wymienionych sprzętach już 18 lutego. Warto również wspomnieć, że według najnowszych doniesień kontynuacja przygód Aloy będzie potrzebować sporo miejsca na dyskach twardych PS4 i PS5.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!