Homeworld 3 zalicza drobne opóźnienie. Ujawniono dokładną datę premiery RTS-a

Mikołaj Ciesielski
2023/12/01 07:25
0
0

Na produkcję studia Blackbird Interactive będzie trzeba poczekać nieco dłużej.

Kilka dni temu ujawniono oficjalne wymagania sprzętowe Homeworld 3. Zgodnie z zapowiedziami produkcja studia Blackbird Interactive miała trafić na rynek w lutym 2024 roku. Okazuje się jednak, że na nową odsłonę popularnej serii gier RTS będzie trzeba poczekać nieco dłużej. Deweloperzy zdecydowali się bowiem opóźnić debiut wspomnianego tytułu. Na pocieszenie otrzymaliśmy dokładną datę premiery Homeworld 3.

Homeworld 3 zalicza drobne opóźnienie. Ujawniono dokładną datę premiery RTS-a

Homeworld 3 z dokładną datą premiery. Nowa odsłona popularnej serii gier RTS zadebiutuje nieco później

Zgodnie z przekazanymi informacjami premiera Homeworld 3 odbędzie się 8 marca 2024 roku. Opóźnienie nie jest więc duże, a dodatkowy czas – miejmy nadzieję – pozwoli deweloperom w pełni dopracować wspomniany tytuł. Wraz z datą premiery zaprezentowano również nowy zwiastun, który pozwala zajrzeć za kulisy nadchodzącej odsłony serii Homeworld.

Po wydarzeniach przedstawionych w grze Homeworld 2 w galaktyce nastała epoka dostatku, co było możliwe dzięki Sieci Wrót Hiperprzestrzennych. Cykle dobrobytu i wojen następowały jeden po drugim. Teraz wrota zaczynają zawodzić, a kluczem do rozwiązania zagadki i uratowania wszechświata jest Karan, która stała się mityczną postacią czczoną przez niektórych jako bogini.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Homeworld 3 zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Gra będzie dostępna na platformach Steam oraz Epic Games Store. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy materiał promocyjny i dajcie znać, czy zamierzacie zagrać w nadchodzącą produkcję studia Blackbird Interactive.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!