Hollow Knight: Silksong w produkcyjnym piekle? Jeden z testerów uspokaja fanów

Mikołaj Ciesielski
2024/06/22 13:30
1
0

A Team Cherry wciąż milczy.

W połowie kwietnia gra Hollow Knight: Silksong doczekała się kolejnej klasyfikacji wiekowej. Wiele osób liczyło, że wspomniany tytuł pojawi się na Xbox Games Showcase 2024 lub czerwcowym Nintendo Direct. Niestety wyczekiwana kontynuacja Hollow Knight nie została zaprezentowana na żadnym z wymienionych pokazów, co oczywiście niepokoi wielu fanów produkcji Team Cherry.

Hollow Knight: Silksong
Hollow Knight: Silksong

Tester Hollow Knight: Silksong zapewnia, że gra nie znajduje się w produkcyjnym piekle

Przez brak nowych materiałów i informacji na temat Hollow Knight: Silksong gracze zaczęli zastanawiać się, czy wyczekiwany przez wiele osób tytuł nie trafił przypadkiem do tzw. produkcyjnego piekła. Zaniepokojonych fanów postanowił uspokoić główny tester wspomnianej produkcji, który na oficjalnym kanale gry na Discord zapewnił, że kontynuacja Hollow Knight nie znajduje się we wspomnianym miejscu.

GramTV przedstawia:

Część użytkowników forum Reddit zauważa, że główny tester Hollow Knight: Silksong nie jest osobą godną zaufania i nie powinno się wierzyć w jego słowa. Inni gracze nie rozumieją natomiast, dlaczego Team Cherry od dłuższego czasu milczy i nie dzieli się żadnymi informacjami na temat swojej produkcji. Zainteresowanym pozostaje mieć nadzieję, że prace nad kontynuacją Hollow Knight rzeczywiście przebiegają zgodnie z planem, a twórcy rozwieją wkrótce wszelkie wątpliwości.

Na koniec przypomnijmy, że Hollow Knight: Silksong powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Wyczekiwana produkcja Team Cherry w dniu swojej premiery ma trafić również do usługi Xbox Game Pass.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
22/06/2024 13:44

Ja to już mówiłem - tej gry w tym roku również nie zobaczymy.