High On Life na nowej rozgrywce. Zobaczcie 25-minutowy gameplay z Gamescom 2022

Mikołaj Ciesielski
2022/08/25 12:15

Do sieci trafił kolejny materiał wideo poświęcony produkcji studia Squanch Games.

High On Life na nowej rozgrywce. Zobaczcie 25-minutowy gameplay z Gamescom 2022

W trakcie Gamescom Opening Night Live mieliśmy okazję zobaczyć nowe fragmenty rozgrywki z High On Life, które prezentowały walkę z bossem. Okazuje się jednak, że to nie koniec materiałów z nadchodzącej produkcji studia Squanch Games. Redakcja IGN opublikowała bowiem 25-minutowy gameplay ze wspomnianego tytułu. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

High On Life zachwyci fanów Ricka i Morty’ego?

Najnowsze fragmenty rozgrywki skupiają się m.in. na eksploracji kolorowych lokacji i rozmowach z postaciami niezależnymi. Oczywiście nie zabrakło też miejsca na walkę z oponentami, w których trakcie gracze wykorzystają gadające spluwy. Obszerny gameplay wieńczy natomiast starcie z bossem, które zostało już przedstawione we wspomnianym na początku wiadomości zwiastunie.

Prosto po szkole, bez pracy i ambicji – nie masz nic do roboty, dopóki kartel kosmitów nie najeżdża Ziemi w celu narkotyzowania się ludźmi. Teraz ty z pomocą grupy gadających broni musicie odpowiedzieć na wezwanie i stać się zabójczym międzygalaktycznym łowcą nagród, jakiego kosmos jeszcze nie widział – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że High On Life zmierza na PC oraz konsole Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wspomnianych platformach 13 grudnia. Produkcja studia Squanch Games w dniu swojej premiery trafi również do usługi Xbox Game Pass.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!