Henry Cavill wreszcie w MCU? Ale fani mogą być rozczarowani rolą aktora

Radosław Krajewski
2024/03/18 12:45
0
0

Chyba nie tego się spodziewaliśmy, ale może to dopiero początek przygody z uniwersum Marvela. Uwaga na spoilery!

Już od kilku lat Henry Cavill pojawia się w plotkach dotyczących dołączenia aktora do MCU. Przed miesiącem pojawiły się kolejne doniesienia, które sugerowały, że byłego Supermana będziemy mieli okazję zobaczyć u boku Doktora Strange’a, Thora, czy innych superbohaterów Marvela. Fani od dawna wierzą, że Cavillowi przypadnie rola Kapitana Brytanii, dzięki której gwiazdor zwiążę się z uniwersum na dłużej. Teraz pojawiły się kolejne informacje, które potwierdził znany scooper CanWeGetSomeToast, że Henry Cavill ma pojawić się w Deadpoolu 3.

Henry Cavill wreszcie w MCU? Ale fani mogą być rozczarowani rolą aktora

Henry Cavill pojawi się w Deadpoolu 3?

Według tej plotki aktor ma wcielić się w alternatywną wersję Wolverine’a. Jak wiemy z licznych przecieków, Deadpool i Wolverine, którego znamy z serii X-Men od Foxa, będą podróżować po najróżniejszych światach, spotykając swoje warianty. Marvel miał wykorzystać tę okazję, aby tacy aktorzy, jak Henry Cavill, czy Daniel Radcliffe mogli wcielić się w Logana.

Mogę potwierdzić, że Henry Cavill faktycznie zagra wariant Wolverine’a w filmie Deadpool & Wolverine.

Fani będą bardzo zadowoleni z jego wyglądu.

Wczytywanie ramki mediów.

Mimo wszystko będzie to zaledwie cameo, co wydaje się marnotrawstwem, aby powierzać Cavillowi tak małą rolę. Praktycznie skreślałoby go to z roli kandydatów do Kapitana Brytanii, co nie ucieszyłoby fanów.

GramTV przedstawia:

W przeszłości zdarzały się jednak przypadki, że ci sami aktorzy grali więcej niż jedną rolę w MCU, żeby tylko wspomnieć o Gemmie Chan, która zagrała Minn-Ervę w Kapitan Marvel, a już dwa lata później wystąpiła jako Sersi w Eternals. W pierwszym z filmów aktorka miała jednak mocną charakteryzację, więc powierzenie jej kolejnej roli, było jak najbardziej możliwe. Jak będzie w przypadku Henry’ego Cavilla? Dowiemy się już tego lata.

Reżyserem filmu jest Shawn Levy, twórca Nocy w muzeum, Free Guy i Projekt Adam. W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Brianna Hildebrand, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Karan Soni, Jennifer Garner, Shioli Kutsuna, Rob Delaney i Stefan Kapicic.

Przypomnijmy, że Deadpool & Wolverine zadebiutuje w kinach już 26 lipca 2024 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!