Hellboy: Web of Wyrd z nową datą premiery

Jakub Smolak
2023/09/30 10:30
0
0

Kolejna warta uwagi premiera w październiku.

Fani postaci Hellboya z pewnością już zacierają ręce na nadciągającą wielkimi krokami premierę Hellboy: Web of Wyrd. Przypomnijmy, że według wcześniejszych zapowiedzi gra miała zadebiutować 4 października. Deweloperzy z Upstream Arcade oraz wydawca – Good Shepherd Entertainment – poinformowali jednak, że produkcja złapała lekki poślizg.

Hellboy: Web of Wyrd z nową datą premiery

Hellboy: Web of Wyrd przyciąga niecodzienną oprawą

Wszystko wskazuje na to, że twórcy potrzebują trochę więcej czasu na doszlifowanie swojej produkcji. Na szczęście mówimy tu wyłącznie o kilkunastu dniach. Nowa data premiery Hellboy: Web of Wyrd to 18 października.

Hellboy Web of Wyrd to gra przygotowana przez Upstream Arcade, stylistycznie wiernie odwzorowuje oryginalne dzieła Mike'a Magnoli. Hellboy, podobnie jak w komiksie, przeżywa różnorodne przygody – każda z nich jest osobną kartą historii Piekielnego Chłopca, jednak wszystkie nawiązują do tajemniczej historii posiadłości Butterfly House.

Butterfly House, posiadłość zbudowana w 1962 roku przez okultystę, Pasquale Deneveaux, to coś więcej niż zwykły budynek – to rodzaj wrót. Posiadłość została wzniesiona na okultystycznych liniach energii, a nietuzinkowe kształty i nieeuklidesowe kształty mają służyć jednemu celowi: otwarciu drzwi do przerażającego, a zarazem fascynującego wymiaru Wyrd – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy tylko, że Hellboy: Web of Wyrd zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!