Odbierz za darmo aż trzy DLC do Hearts of Iron IV na Steamie

Wincenty Wawrzyniak
2024/03/14 21:00
0
0

Z okazji wiosennej wyprzedaży Steam Spring Sale udostępniono za darmo aż trzy DLC do gry Hearts of Iron 4.

Informowaliśmy Was dzisiaj o starcie wielkiej wiosennej wyprzedaży w sklepie Steam. Z tej okazji firma Paradox Interactive przygotowała dla fanów gier strategicznych miłą niespodziankę. Wszyscy zainteresowani posiadacze gry Hearts of Iron IV mogą bowiem odebrać na Steamie całkowicie za darmo aż trzy dodatki.

Odbierz za darmo aż trzy DLC do Hearts of Iron IV na Steamie

Hearts of Iron 4 – odbierz za darmo aż 3 DLC

Warto w tym momencie zaznaczyć, że oferta obowiązuje do 21 marca bieżącego roku do godziny 18:00 czasu polskiego. Aby przypisać poniższe trzy rozszerzenia do swojego konta musicie posiadać podstawową wersję Hearts of Iron IV na platformie Steam.
  • Hearts of Iron IV: Death or Dishonor – odbierz za darmo
    • Death or Dishonor to rozszerzenie wzbogacające grę Hearts of Iron IV o nową grupę krajów, dzięki któremu gracze mogą obserwować największy w dziejach ludzkości konflikt z szerszej perspektywy. DLC koncentruje się na znajdujących się w trudnej sytuacji krajach położonych pomiędzy ZSRR a nazistowskimi Niemcami, które w czasie II wojny światowej stają przed trudnym wyborem – rozpoczęciem konfliktu z globalnym mocarstwem lub porzuceniem własnych ideałów, aby przetrwać.
  • Hearts of Iron IV: Together for Victory – odbierz za darmo
    • Dołącz do Dominiów, które stają przed wyzwaniem obrony granic za Króla i Ojczyznę w Together for Victory, pierwszym dużym rozszerzeniu do Hearts of Iron IV – owacyjnie przyjętej przez krytykę wojennej gry strategicznej od Paradox Development Studio. Rozszerzenie skupia się na państwach Brytyjskiej Wspólnoty Narodów, dając możliwość stoczenia walki o najdalsze zakątki Imperium Brytyjskiego.
  • Hearts of Iron IV: Waking the Tiger – odbierz za darmo
    • Na lata przed tym, zanim w Europie wybuchła wojna, imperialne ambicje Japonii skierowane były na podzieloną Republikę Chińską. Chiny, okaleczone politycznym paraliżem i stuleciami nierównomiernego rozwoju, wciąż pozostają jednak przeciwnikiem, z którym należy się liczyć. Dzięki olbrzymim zasobom naturalnym i ludzkim, nie wspominając już o gigantycznym terytorium, Republika Chińska i jej tymczasowy sojusznik, komuniści pod przywództwem Mao, mogą przeciwstawić się kolejnemu agresorowi. Było ich w końcu bardzo wielu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!