Harry Potter i Przeklęte Dziecko z fanowskim zwiastunem. Wideo podbiło sieć

Radosław Krajewski
2024/02/10 14:00
1
0

Fani nie mogą wyjść z podziwu, jak dobry jest to zwiastun kontynuacji Harry’ego Pottera.

Warner Bros. nie zdecydował się kontynuować historii Harry’ego Pottera znanego z ośmiu filmów, a zamiast tego zapowiedzieli serialowy reboot. Seria stworzona przez J.K. Rowling doczeka się nowego wcielenia, które zapewne będzie odbiegać od wersji, którą wielu fanów pokochało. Niektórzy żałują, że napisana przez Jacka Thorne’a sztuka sceniczna Harry Potter i Przeklęte Dziecko nie doczeka się filmowej adaptacji. Tym bardziej że aktorzy są już w odpowiednim wieku, aby wrócić do tej historii i przedstawić dalsze losy tytułowego czarodzieja. Wytwórnia nie ma jednak takich planów, ale z pomocą przychodzą fani, którzy tworzą swoje własne wizualizacje filmowej wersji teatralnego przedstawienia.

Harry Potter i Przeklęte Dziecko z fanowskim zwiastunem. Wideo podbiło sieć

Harry Potter i Przeklęte Dziecko – fanowski zwiastun

Za jedno z najbardziej popularnych odpowiada daddyoffacts, który pod koniec stycznia na Tik Toku udostępnił niemal 2 minuty i 30 sekund zwiastun Harry’ego Pottera i Przeklętego Dziecka, który szybko zachwycił widzów. Od momentu publikacji wideo obejrzało już ponad 7 milionów osób.

GramTV przedstawia:

Materiał został złożony ze cen z różnych filmów i seriali, w których występowali Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint i Tom Felton po zakończeniu swojej historii z filmową serią, a także z samych ośmiu części Harry’ego Pottera. Efekt jest zdumiewający i w komentarzach fani czarodzieja rozpływają się nad fanowskim zwiastunem. Niektórzy stwierdzili, że materiał zachęcił ich do obejrzenia pełnometrażowej produkcji, gdyby tylko taka się pojawiła.

Fanowski zwiastun Harry’ego Pottera i Przeklętego Dziecka znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze
1
MrTim
Gość
11/02/2024 00:08

Przecież fani dosłownie nienawidzą tego "dzieła" i uznają je za niekanoniczne