Mamy datę premiery nowej aktualizacji Halo Infinite. Ważne poprawki

Wincenty Wawrzyniak
2024/03/17 22:30
0
0

Deweloperzy ujawnili datę premiery nowej aktualizacji, która wprowadzi do gry ważne poprawki.

Przedstawiciele studia 343 Industries ogłosili, że już niedługo – dokładnie 19 marca – udostępniona zostanie nowa aktualizacja do gry Halo Infinite. Tym razem mamy do czynienia z dość ważnym patchem, który „spełnia niektóre z największych próśb społeczności”.

Mamy datę premiery nowej aktualizacji Halo Infinite. Ważne poprawki

Halo Infinite z nową aktualizacją. Szczegóły

Na liście znajdziemy między innymi informację o dodaniu funkcji Easy Anti-Cheat, która powinna pomóc w walce z oszustami:

Easy Anti-Cheat to narzędzie, które monitoruje pliki gry graczy podczas grania w Halo Infinite, aby zapewnić integralność każdego meczu i zwalczać oszustwa. Wraz z marcową aktualizacją nasze możliwości wykrywania i egzekwowania zostaną zwiększone, co znacznie poprawi ogólne bezpieczeństwo gry i naszą zdolność do reagowania na oszustów.

Oprócz tego Squad Battle otrzymało odświeżenie – deweloperzy dodali siedem nowych map opracowanych przez fanów korzystających z trybu Forge. Obejmują one mapy takie jak Perdition z Halo 4 i Timberland z Halo: Combat Evolved na PC. Pozostałe mapy, czyli Refuge, Rendezvous, Gyre, Harvest i Behemoth – są zupełnie nowe.

GramTV przedstawia:

343 Industries zamierzają podać nam więcej szczegółów „wkrótce”. Przypomnijmy jeszcze, że Halo Infinite zadebiutowało 8 grudnia 2021 roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!