Gwiazdy Supermana i Sukcesji w filmie o Polsce. Prawdziwy ból na zwiastunie

Radosław Krajewski
2024/06/20 12:15
2
0

Film miał swoją premierę na tegorocznym festiwalu Sundance i zebrał świetne opinie od recenzentów.

Prawdziwy ból to nowy film Jessego Eisenberga, którego jest nie tylko główną gwiazdą, ale także reżyserem oraz scenarzystą. Eisenberg postanowił zgłębić historię swojej rodziny, która przed II wojną światową mieszkała w Polsce. Na tej podstawie stworzył film, który w głównej mierze kręcony był właśnie w naszym kraju, a konkretniej w Warszawie, czy w prawdziwym domu rodziny Eisenberga w małym miasteczku, którego nazwy aktor i reżyser niestety nie zdradził. Produkcja właśnie doczekała się pierwszego zwiastuna, który zobaczycie poniżej.

Prawdziwy ból
Prawdziwy ból

Historia opowiada o dwójce kuzynów Davidzie i Benjim, którzy razem wybierają się do Polski, aby uczcić pamięć ukochanej babci. Podczas tej podróży, odkrywają nie tylko nieznane dotąd miejsca oraz fakty z historii ich rodziny, ale próbują też odbudować trudne i pełne napięć relacje.

GramTV przedstawia:

Oprócz Jessiego Eisenberga w głównej roli zobaczymy również Kierana Culkina, który w ostatnich latach najbardziej znany jest z roli w serialu Sukcesja od HBO. W obsadzie znaleźli się również: Jennifer Grey, Will Sharpe, Kurt Egyiawan, Liza Sadovy, Daniel Oreskes, a także polscy aktorzy, w tym Jakub Gąsowski, Piotr Czarniecki, Krzysztof Jaszczak, Marek Kasprzyk i Jakub Pruski.

Prawdziwy ból nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Film trafi również do polskich kin.

Prawdziwy ból – pierwszy zwiastun i plakat

Prawdziwy ból – plakat
Prawdziwy ból – plakat
Komentarze
2
Headbangerr
Gramowicz
20/06/2024 19:54

Jesse Eisenberg to kiepski aktor jest.

wolff01
Gramowicz
20/06/2024 13:41

Amerykanie ukazajuący Polskę nie jako zadupie? Czasy się jednak zmieniają :)