GC2021: Kontynuacja polskiego Serial Cleaner na zwiastunie rozgrywki

Maria Wawrzyniak
2021/06/12 19:30
0
0

Podczas wydarzenia Guerrilla Collective nie zabrakło również kontynuacji polskiej skradanki z 2017 roku – gry Serial Cleaners.

Serial Cleaners zostało zapowiedziane w czerwcu ubiegłego roku podczas Future Games Show. Mowa o kontynuacji polskiej skradanki z 2017 roku pod tytułem Serial Cleaner od studia Draw Distance. Dzisiaj natomiast – podczas Guerrilla Collective – otrzymaliśmy nowy zwiastun rozgrywki, który znajdziecie poniżej.

Po raz kolejny będziemy mieć do czynienia z interesującym połączeniem elementów gier skradankowych, szybkiej akcji oraz multiwątkowej historii mafii, inspirowanej kultowymi serialami telewizyjnymi i filmami ostatniej dekady minionego wieku. Tym razem gracze będą sprzątać miejsca zbrodni w Nowym Jorku w latach 90. XX wieku – cała historia zostanie z kolei przedstawiona z perspektywy czworga sprzątaczy, z których każdy będzie posiadać zupełnie inny styl, co wykorzystamy w trakcie zabawy.

GramTV przedstawia:

Serial Cleaners ma zadebiutować w przyszłym roku na komputerach osobistych oraz konsolach obecnej generacji (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch). Twórcy nie wykluczają wersji na nową generację.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!