GTA 5 na PS5 i XSX wkrótce w pudełkach. Mamy datę premiery fizycznej wersji gry

Mikołaj Ciesielski
2022/04/02 11:00

Rockstar Games ujawniło, kiedy next-genowe wydanie ostatniej odsłony serii Grand Theft Auto pojawi się na sklepowych półkach.

GTA 5 na PS5 i XSX wkrótce w pudełkach. Mamy datę premiery fizycznej wersji gry

W zeszłym miesiącu Grand Theft Auto 5 zadebiutowało w wersji na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Wspomniane wydanie produkcji Rockstara na ten moment dostępne jest wyłącznie w formie cyfrowej. Fani pudełek mogą jednak spać spokojnie, ponieważ deweloperzy ujawnili, kiedy posiadacze najnowszych konsol Sony i Microsoftu będą mogli postawić na swoich półkach „next-genowe” GTA 5.

Zgodnie z przekazanymi informacjami fizyczne wydanie Grand Theft Auto 5 w wersji na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X trafi do sprzedaży dokładnie 12 kwietnia, czyli za nieco ponad tydzień. Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe na oficjalnej stronie Rockstara. Pudełkowe wydanie na obu platformach wyceniono na 168,99 PLN.

Na koniec przypomnijmy, że w dniu premiery Grand Theft Auto 5 na PlayStation 5 i Xbox Series X/S do sprzedaży trafiła również samodzielna wersja GTA Online, która zgodnie z zapowiedziami przez pierwsze trzy miesiące dostępna jest za darmo dla wszystkich użytkowników PS5. Zainteresowanych naszą opinią na temat next-genowego wydania GTA 5 zapraszamy do lektury: Grand Theft Auto V - recenzja na PlayStation 5. Gdzie jest GTA 6?

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!