GTA 5 jeszcze piękniejsze. Zachwycający graficzny mod już dostępny do pobrania

Radosław Krajewski
2022/08/18 17:20

Twórca modyfikacji opublikował również zwiastun swojego niesamowitego dzieła.

Pomimo siedmiu lat od premiery Grand Theft Auto V na komputerach osobistych, gra autorstwa Rockstar Games wciąż zyskuje nowe życie za sprawą kolejnych graficznych modyfikacjach. Takich jak NaturalVision Evolved od moddera Razeda, która właśnie doczekała się ogólnodostępnej wersji beta, dzięki której piąta odsłona serii będzie wyglądała lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej.

GTA 5 jeszcze piękniejsze. Zachwycający graficzny mod już dostępny do pobrania

GTA V NaturalVision Evolved – skąd pobrać?

Prace nad modem ruszyły w 2020 roku, ale dopiero teraz Razed stworzył stabilną wersję, którą każdy chętny może pobrać z oficjalnej strony moddera. Jak czytamy w oficjalnym opisie, NVE to wciąż rozwijana modyfikacja, która obecnie jest na etapie wczesnego dostępu. Mod wprowadza liczne zmiany w pogodzie, systemie oświetlenia, kolorach, mapowaniu tonalnym, teksturach środowiska, modelach budynków, przedmiotach, roślinności i nie tylko.

GramTV przedstawia:

Zaprezentowane zmiany w oprawie graficznej GTA V możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie. Po zainstalowaniu moda produkcja Rockstara prezentuje się znakomicie i rozbudza oczekiwania wobec nadchodzącej szóstej odsłony.

Komentarze
1
f1fson
Gramowicz
19/08/2022 13:46

Nie wiem jak sam mod, bo GTA już chwilę temu odstawione na półkę, ale trailer wykonany na bardzo wysokim poziomie.