Gra Krwiożercze klauny z kosmosu na nowym trailerze

DK
2022/11/02 12:40
0
0

Zobaczcie porównanie filmu z produkcją wideo.

O tym, że filmowy klasyk Killer Klowns from Outer Space z 1988 otrzyma grową adaptację, wiemy już od pewnego czasu – na przykład tutaj prezentowaliśmy trailer z zamawianiem pizzy z Gamescom Opening Night Live. Później temat horroru trochę ucichł, a teraz znowu wypływa na medialną powierzchnię za sprawą pewnego ciekawego materiału wideo. Otóż portal IGN.com opublikował nagranie zestawiające filmowy oryginał z grową adaptacją. Wideo zamieszczamy na dole tej wiadomości.

Gra Krwiożercze klauny z kosmosu na nowym trailerze

Filmik pokazuje, że twórcy gry chcą bardzo wiernie odzwierciedlić filmowe realia. Sceny i lokacje są tak podobne, że na pierwszy rzut oka różnic nie ma tu w ogóle. Generalnie Killer Klowns from Outer Space: The Game będzie asymetrycznym horrorem nastawionym na rozgrywkę multiplayer – weźmiemy udział w starciach 3 na 7. Trzej gracze wcielą się w gości z zaświatów, a siedmiu będzie próbowało im uciec. Zabójcze klauny mają zaoferować zróżnicowane mapy i osobliwe bronie.

Data premiery horroru i platformy

Przy okazji trailer potwierdza przybliżoną datę premiery gry. Zgodnie z zamieszczoną tam informacją Killer Klowns należy spodziewać się na początku 2023. Tytuł ma zadebiutować na pecetach (poprzez Steama) oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Series X/S.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!