Gothic 2: Kroniki Myrtany hitem na Steam. Darmowy mod zbiera świetne recenzje

Actina
2021/12/13 14:30
3
0

Modyfikacja Gothic 2: Kroniki Myrtany zadebiutowała na PC w zeszłym tygodniu i cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników platformy Valve.

Komentarze
3
Karanthir666
Gramowicz
13/12/2021 18:06
alex1112 napisał:

A i nasuwa mi się jeszcze pytacie. Mam wersję Gothica na CD. Jak mogę zagrać? Musze powiązać grę z konta steam a tam zaciągnie mi odpowiednie patche umożliwiające grę na obecnym systemie?​

Podobno na moddb jest link. A jak poszukasz po keyshopach, to wyhaczysz G2 na Steama za kilka złotych.

alex1112
Gramowicz
13/12/2021 17:48

O doszliśmy już do poziomu linkowania Artykułów. Gram.pl chce nabrać Wykopowej formuły przedstawiania informacji?

A wracając do informacji:1.) "Darmowy mod zbiera świetne recenzje". Słowo kluczowe "darmowy".2.)"Gothic 2: Kroniki Myrtany posiada obecnie na Steamie ponad 1,200 opinii, z czego aż 98% jest pozytywnych." Jestem przekonany że są to wielcy fani serii z pokaźną domieszką samych twórców.3.) "Natomiast w szczytowym momencie ostatniej doby wyspę Archolos zwiedzało dokładnie 9,242 graczy" Poczekajmy i uspokójmy się. To że w darmowego moda z lokalizacją językową do kultowej gry w pewnych kręgach, zechciało zagrać kilkanaście tysięcy osób dziwić nie może.

A i nasuwa mi się jeszcze pytacie. Mam wersję Gothica na CD. Jak mogę zagrać? Musze powiązać grę z konta steam a tam zaciągnie mi odpowiednie patche umożliwiające grę na obecnym systemie?​

Wicket
Gramowicz
13/12/2021 15:33

Ja spedzilem z pierwszym Gothikem kilkaset godzin dostalem go za darmo z playa w gdzies w 2002/03 i bawilem sie z nim swietnie , tylo moj PC mial problemy z ta gra mialem tylko 128mb sd ram i gra haczyla , po upgrade PC kupilem Gothica 2 gralo sie swietnie ... z jakimis 15-20 fps , dodatek do 2 brzmi zachecajaca :)




Trwa Wczytywanie