Godzilla x Kong z pierwszymi plakatami. Grafika ujawnia nowy wygląd Króla Potworów

Radosław Krajewski
2023/12/02 15:30
1
1

Do sieci trafiły nowe materiały z Godzilla x Kong: The New Empire.

Warner Bros. rozpoczął kampanię promocyjną Godzilla x Kong: The New Empire, czyli kontynuacji Godzilla vs Kong z 2021 roku. Obie produkcje należą do MonsterVerse, tworzonego przez Legendary Pictures. Obecnie na ekranach telewizorów możemy oglądać serial Monarch: Dziedzictwo potworów na Apple TV+, a już na wiosnę przyszłego roku do kin trafi kolejny film rozszerzający to uniwersum.

Godzilla x Kong z pierwszymi plakatami. Grafika ujawnia nowy wygląd Króla Potworów

Godzilla x Kong: The New Empire – pierwsze plakaty i nowa grafika

Podczas CCXP w Brazylii możemy spodziewać się nowych materiałów z filmu, a może nawet i zwiastuna. Zanim odbędzie się panel poświęcony Godzilla x Kong: The New Empire, możemy zobaczyć trzy pierwsze plakaty z bohaterami filmu. Na jednym z nich zaprezentowano Scar Kinga, który będzie głównym antagonistą. Jest to potężny tytan, który wykorzystuje energię Pustej Ziemi, aby mutować i przejmować zdolności swoich rywali, wykorzystują je przeciwko nim w walce.

W sieci pojawiła się także grafika promująca film, na której możemy zobaczyć nowy wygląd Godzilli. Różni się od tego z poprzedniego filmu, a Król Potworów przypomina swojego odpowiednika z Powrotu Godzilli z 1999 roku. Wygląd kaiju jest bardziej zbliżony do pierwotnej, jaszczurzej postaci, za sprawą zmiany kształtu pyska i szyi. Wszystkie nowe materiały zobaczycie poniżej.

GramTV przedstawia:

Reżyserem drugiej części przygód Godzilli i Konga został Adam Wingard, czyli twórca poprzedniego filmu. W obsadzie znaleźli się: Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Kaylee Hottle, którzy powrócą do swoich ról, a także Dan Stevens, Fala Chen i Rahcel House, którzy zagrają nowych bohaterów.

Przypomnijmy, że premierę Godzilla x Kong: The New Empire wyznaczono na 12 kwietnia 2024 roku.

Godzilla x Kong: The New Empire – pierwsze plakaty i nowa grafika, Godzilla x Kong z pierwszymi plakatami. Grafika ujawnia nowy wygląd Króla Potworów
Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
02/12/2023 16:15

Wszyscy są filmem zaskoczeni. Nie mogę się doczekać.

Swoją drogą ciekawostka. Budżet filmu to 15 milionów.

Dla porównania Marvels kosztowało 250 milionów nie licząc marketingu.